„Potrebujeme ešte vyladiť naše auto, aby sme ho v sobotu dostali do správneho okna. Myslím si, že nás čaká zaujímavá kvalifikácia. Cítim, že v tejto chvíli vieme všetci veľmi málo,“ zamyslel sa Carlos Sainz, ktorý sa tiež musel popasovať s nízkym gripom či vetrom. „Pre každého to bola výzva. Museli sme sa popasovať s premávkou, veľmi nízkym gripom či vetrom. Do niektorých zákrut som pomaly ani nevedel zatočiť. A potom tam boli zákruty, kde bolo auto fantastické. Jedna vec teda zrejme kompenzuje druhú. Na konci sme boli v poradí pomerne vysoko, takže nemôžeme byť veľmi sklamaní,“ uzavrel Sainz.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13878/jazdci-mclarenu-krotia-nadsenie-z-umiestnenia-v-druhom-treningu