Ickx o Hamiltonovi: Keď ste za vrcholom, padáte veľmi rýchlo | Magazín F1 - F1online.sk

Z mého pohledu má i Massův ztracený titul větší hodnotu než ten loňský Emilův.

2 Likes

Paneboze jak dlouho ti bude trvat pochopit ze ten Maxuv titul nema zadnou hodnotu…

1 Like

Najlepsie na tom je ze Lewis nie je za vrcholom.
Po minulorocnej Brazilii sa ho pytali ze co zmenil ze vsetkych valcoval.
Sir povedal ze nic, ze jazdi ako doteraz.
Logicky sa o rozdiel ako vzdy postaralo 1000 inzinierov a auto, za ktore Lewis moze asi tolko, ako ja za rast travnika u mna na zahrade.
On je stale na vysokej urovni a divim sa, ze Ickx toto dokaze vypustit.

1 Like

On ma taku istu hodnotu ako kazdy iny.
Ty to vazis na kilá alebo merias na centimetre ?
O com bol Hamiltonov 2020, ked si s poslusnou dvojkou odkruzil sezonu s prstom v nose a nik ho neohrozoval ?
To ma hodnotu vysoku v tvojich ociach predpokladam.

Pouze papírovou hodnotu, která není podložená zlatem, ani uznáním formulového světa.

A ja som si myslel, že vidíme ešte silnejšieho Hamiltona ako minulý rok. Aspoň tak zneli niektoré vyjadrenia spred sezóny. :smile:

1 Like

Hamilton jazdí úplne rovnako, ako jazdil minulý rok.
Rozdiel je len v sile auta a sile tímového kolegu
(Punkt)

3 Likes

Dominantné myslíš, ako súčasný RB, na ktorý sa nedá rýchlostne dotiahnuť ani s DRS?

1 Like

RB bol aj minulu prvu polku sezony dominantny a tento rok to potvrdzuje. Ferrari ma problem dotiahnut sa aj s DRS. Teraz sa RB dotahuje aj v zakrutach na ferrari. Tento rocnik je uz vymalovane.
Skoda je to, ze ak Max vyhra titul potvrdi si aj ten minulorocny. Ak by tento rok titul nevyhral stale by to bol majster s 1darovanym titulom.

1 Like

trochu menej tych vykricnikov Kiks, ber to s nadhladom :slight_smile:
ale myslim ze sa na 90% zhodujeme, zvysnych 10% je tvoja laska ku Georgovi (ktoru ti neberiem! (a pozical som si aj jeden vykricnik)) a ktorych to trochu idealizuje na jeho stranu :slight_smile: ale to je uplne, uplne v pohode, nikto z nas je subjektivny a tak to ma byt

stale je otazna spolahlivost, ktora este moze zohrat rolu

ale uznavam, ze pri takejto technickej dominancii ktora sa rysuje v prospech RB, to uz bude asi dost jednoznacna sezona

Asi si myslel objektívny :slightly_smiling_face:

A Ako som napísala ja s tebou súhlasím vo väčšine toho čo si napísal.

(Výkričníky sú skôr zvyk )

1 Like

No spolahlivost je tusim uz celko dobra, kedze beckova AT zatial v pohode a myslim ze tu niekto pisal ze maju pouzity rovnaky pocet motorov, ako ferrari. otazne je ci ferrari zabehavalo novy, alebo uz ho vazne potrebovali vymenit. Skor si myslim ze to skusili na tratiach s dlhymi rovinkami, kde im chyba na RB rychlost.