Hungaroring vypredal s deväťmesačným predstihom. Okruh chystá renováciu | Magazín F1 - F1online.sk

Veľká cena Maďarska sa už pomaly radí medzi klasické podujatia v kalendári Formuly 1. Už od 80. rokov, kedy bol svet rozdelený železnou oponou, priťahovalo toto podujatie zvlášť fanúšikov z vtedajšej východnej Európy. Aj dnes hrá Maďarsko vo Formule 1 podobnú úlohu, avšak s rastúcim záujmom o tento šport si organizátori uvedomujú, že ich stánok potrebuje udržať krok s modernejšími záujemcami. Pripravili preto rozsiahly plán zmien.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/85066/hungaroring-vypredal-s-devatmesacnym-predstihom-okruh-chysta-renovaciu

a ja mam listok :stuck_out_tongue:

Kedy si kupoval ?
Ja tradicne v novembri a uz vtedy neboli …

Všechny lístky nejspíše vykoupily cestovky.

Pred 15timi rokmi sme si ešte v pohode kupovali lístky priamo na okruhu :smiley:

1 Like

Kde su tie casy :slight_smile:

Ja som pred 5 rokmi tiez kupoval listok na okruhu. Vtedy vyhral Vetak pred Kimim. Bolo super s fandami oslavovat na cielovke pod bednou. V stredu som mal s tym listkom volny vstup na celodenny test a znova som videl oboch aj Kubicu. Moj naj zazitok f1.