Hulk o Szafnauerovom telefonáte: Myslel som si, že žartuje | F1online.sk

“S jedným kolegom som bol doma v Kolíne, v piatok večer bol lyžovať. Takmer som šiel s ním, ale nakoniec som to odmietol, bol som teda čerstvý,” vysvetľuje Nico Hülkenberg pre AMuS. “Keď mi zazvonil telefón, boli sme na káve. Už predtým som dostal od Otmara správu na whatsappe. Chcel vedieť, kde som a či mám so sebou prilbu.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13443/hulk-o-szafnauerovom-telefonate-myslel-som-si-ze-zartuje

Počínal si dobře, mít více času byl by někde u Checa ale takhle spolehlivě do toho naskočit a přivést co šlo je pro Racing Point štěstí v neštěstí.

1 lajk