“S jedným kolegom som bol doma v Kolíne, v piatok večer bol lyžovať. Takmer som šiel s ním, ale nakoniec som to odmietol, bol som teda čerstvý,” vysvetľuje Nico Hülkenberg pre AMuS. “Keď mi zazvonil telefón, boli sme na káve. Už predtým som dostal od Otmara správu na whatsappe. Chcel vedieť, kde som a či mám so sebou prilbu.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13443/hulk-o-szafnauerovom-telefonate-myslel-som-si-ze-zartuje