Hornerova bývalá asistentka sa v zúfalstve utápa v slzách, tvrdí rodinný priateľ | Magazín F1 - F1online.sk

Zase si hraješ na doktora? :smile: Vždyť se s ním nebav když ho máš za z pomocný školy. Pro mě je více než dobrý.

jasne tak kalkuluje sa so vsetkym, nakoniec samotna formula je o cislach, statistikach,grafoch, prognozach, testoch atd

koho by si teda k russselovi posadil ako alternativu verstappenovi? ale berme do uvahy aj situaciu na trhu a platne kontrakty

ked uz z wikipedie tak veta hned pred tym co si postol je

His contract with Red Bull Racing and the Red Bull Junior Team was terminated on 28 June following the completion of the investigation

a ktoze to sefuje redbull racing? nie nahodou horner pre ktoreho slovo nie, neznamena nie? :slight_smile:

jasne tak ked mas poziadavky na ludi na bode mrazu tak vsetko co neni jednobunkovec ti staci, tak ma napada, preco si tuto spravil vynimku teda

Tak ten má dost :joy:

Jako že když má někdo jiný názor na lidi tak zaškatulkovat? Já třeba preferuju nefalešný lidi, no ale nad tím se nezamyslíš :smile:

to ste si vsugerovali vy dvaja, ze som taky a taky, pricom ma “poznate” len z par jedniciek a nul, co tu pridavam haha :smiley:

potom mi vedla tvoj kamarat dava ponuky na stretnutie sa, sorry som zadany

stale cakam na tie ideologie…

Vidíš jak je dobrej, já o setkání nestojím, takže ke mě domu, opakuji, nechoďte :smile: Řeknu jen Azore trhej, a s tou kopačkou už to znáš :shushing_face:

Fanaticky uctíváš nejfalešnějšího pilota v historii F1 a tvoje jediná spřízněná duše tady na fóru je mnohokrát denně označovaný lhář a hlupák.
To dává smysl všemu co tady píšeš, snůška blábolů a náhodně vybraných slov nedávající smysl.

s kopackou viem len, ze si tu nieco napisal, za co si tu dostal biedu ale presvedcovat sa nemam potrebu :smiley:
pride mi to strasne pateticke si na internetovom fore riesit komplexy pisanim ohladom vytmavenia si veci z oci do oci tvl :DD nehnevaj sa to su detske sr4cky co si deti pisu po facebooku v komentaroch

3 Likes

Zkuste se zamyslet nad tím, že většina nemusela zpočátku mít problém s tím, že máte jiný názor, jako s tím, jak ho většinou prezentujete. Hlavně tedy tvůj kolega, který navíc absolutně nedokáže akceptovat kritiku a o jeho nutkavé potřebě, mít vždy pravdu a poslední slovo, nemá ani cenu psát. A ty ho v tom podporuješ. Ale je to jen můj postřeh a dál ho rozebírat nemám zájem.

3 Likes

Myslím že záměrnou změnou citace zveřejňovanou jako citaci jiného uživatele se dopouštíš porušení pravidel webu, je to nemorální a falešné a jen se pokoušíš manipulací uvést jiné uživatele v omyl.

Vy už na to nemáte kredit, takže nás zajímá co píšete asi jako vás co my :man_shrugging: Teď jde o to kdo tím ztratí více času, zatím :handshake: :grin:

1 Like

tak ma nahlas stbak, aspon budem mat od vas pokoj ked sem nebudem moct chodit

Proč? Takhle budeš trpět víc :smile:

to je pre mna len palivo

No právě :grin:

1 Like

To bude taky dobré čtení.

1 Like

kto caka sa docka
ale vzhladom k tomu, ze som to uz pisal tak si to budes musiet najst, takze uz si sa dockal len si to musis najst