Horner: Objektívne je to 50 na 50 | Magazín F1 - F1online.sk

Veľká cena Talianska sa nám postarala o ďalší kontroverzný moment, o ktorom sa bude ešte nejaký ten týždeň diskutovať. Už vieme, že Max Verstappen bol označený za vinníka nehody a príde o tri miesta na štarte Veľkej ceny Ruska. V každom prípade nám je asi všetkým jasné, aký názor bude mať na danú situáciu Christian Horner.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/42404/horner-objektivne-je-to-50-na-50

Hah, by som vypil žinčicu z topánky ak by Horner tvrdil niečo iné :joy:

1 Like

Presne, uz keď som čítal nadpis som vedel ze to bude teda objektivne

1 Like

Myslíš tým, že ak by vinu hádzal na Lewisa (ako Toto na Maxa) namiesto toho, že uznal, že to bol incident, na ktorom majú podiel viny obaja? :slight_smile:

Popravde, Horner to zhodnotil veľmi diplomaticky narozdiel od Wolffa.

1 Like

Ešte mi je divne ze prečo nie je Horner spokojný s tým ako to dopadlo… Samozrejme pred štartom by som to chápal, ale po tom ako sa vyvíjala veľká cena a po zbabranej zastávke je neoficiálny víťaz verstappen, pretože ak by nebol domrvil zastávku v boxoch aj mercedes tak Ham sa vráti pred norrisa a možno by dal aj ricciarda, pričom max by bol prinajlepšom druhý.

Pekne diplomaticky to pises aj ty, presne, ako Horner.
Pravda je vsak taka, ze Wolf diplomaticky rozpravat nemusi, kedze chyboval Verstapen.
Na druhej strane to Hornerove 50na50 mi pripomina baku, ked sa RB vyradili. Aj to oznacil Marko s Hornerom 50na50, pritom kazdy vie, ze tam Verstapen zmenil 4x smer a bola to cisto jeho vina… Ricciardo prisiel o prve miesto.

2 Likes

ano a preto dostal Max trest do ďalšieho závodu… F1 nie je o objektívnosti ale o tom kto viac politicky tlačí, Horner nebol pokrytec a netlačil, a tak dostal jeho jazdec trest… celkovo sa mi nepáči toto posudzovanie po závode, to je vždy o tomto politikárčení…

je to dost hlupy trest. verstappen nadskocil na tom oranzovom obrubniku a uz sa len viezol, vlastne lietal. osobne v tom nevidim nic zle, to uz si skor zasluzil trest za to vytlacenie v prvom kole. ale co uz ide sa dalej. o to bude vitazstvo chutit sladsie ak pride.

ale je pravda že tam na ten obruvník tak rýchlo nemal ísť, proste to z tej pozície nemohol ustáť ale stále držal Hamiltonovu rýchlosť… v Silverstone sa stalo to isté len v opačnom garde … tento trest mi ale až tak nevadí, nech skôr zrušia to opravovanie a menenie kolies pod červenými vlajkami to je úplne mimo a proti fair play- to rovno môžu zaviesť náhodné premiešanie poradia vždy keď sa preruší závod…

pri kazdom pretekarskom incidente sa najde nieco co sa dalo urobit inak. trestat takuto chujovinu je totalne mimo. podla mna ten trest dostal za prve kolo. rozhodovali totiz ti isti ludia. Tam si trest zasluzil, ale kedze islo o prve kolo tak privreli oci. Tu si trest nezasluzil, ale uz to mal nahnute tak vyfasoval.

2 Likes

Ak v tom nevidis nic zle, asi fandis Ver. Lebo z mojho pohladu umyselne torpedoval svojho supera. Na oranzovy obrubnik sa dostal sam. Videl ze neni miesto, aj tak siel mimo trat aby nemusel stupit na brzdu a potupne sa zaradit za hamiltona…
Este si zabudol vypisat vsetky Hamiltonove chyby od zaciatku sezony…

Ty asi tiez nie si objektivny, lebo v britanii si pamatam prave vysielacku zo stajne RB :blush: Dokonca aj za komisarmi dofical Horner, ked tam videl smerovat Wolfa…
Potom tu citame o vyplakavani mercedesu a Hamiltona.
Po dnesku musel mat Ham riadnu penu na hube…

Tvoje komentáre sa nedajú prehliadnuť. Trochu pokory kámo. Nezožral si všetkú múdrosť sveta :slight_smile: Ty potom fandíš Ham. Takže tvoje vyjadrenia sú tak isto len tvrdenia proti tvrdeniam iných. Drž sa chlape. Bavíš nás komentármi. Len tak ďalej :clap:

1 Like

Absolutne neviem o com pises, nepomylil si si ma? Nic take ze by Horner v Silverstone neloboval som nenapisal…

Trochu pokory ? Vsak ja len opisujem co sa stalo, co je na tom mudrovanie ?
Moje tvrdenia nie su na urovni tych co Ham iba urazaju bez argumentov.