Horner: Nikdy som nepočul, že by Lewis uznal Maxove kvality | Magazín F1 - F1online.sk

To je skoda, ze sa taketo casti clanku vynechavaju, kazdopadne tak ako Horner chvali Hamiltona opravnene, takisto Wolf velakrat pochvalil Maxa, takisto zasluzene. Takisto som presvedceny, ze hned ako bude potvrdeny titul Maxovi, Lewis za nim pride medzi prvymi a da mu respekt, aj ked tu miestni tragedi budu zasa hovorit, ze to spravil iba pre media a aby bolzaujimavy😂

Myslel si Crashtappen. To druhé nikto nepoužíva okrem teba.

PS: prezývka vznikla na základe schopnosti Verstappena nehavarovat :grinning:

Hamilton za celu kariéru nemal toľko crashov ako Crashtappen!
:grinning:

1 Like

Toto je iba ďalší prepis z ktorého som ja konkrétne kopíroval.

Ale verím tomu, že v originále je toho omnoho viac, kedže celý podcast má 55minút

Teraz tú o Hamiltonovi prosím, na dobrú noc

Toto je vlhky sen svedkov Hamiltonovych. Ze slabsie auto… Asi tak velky prd a nie slabsie auto. Jedine kedy sa Redbull chytal bol zaciatok sezony, ale potom mal Mercedes rychlejsie auto a jedine, preco bol Max stale v hre bolo to, ze Hamilton robil chybu za chybou.

PS: Pozri sa na svojho idola, ako kaze ostatnym, aby nehresili do vysielaciek a potom to sam robi, alebo ako ostatnych nutil poklaknut a bojovat za politicku propagandu… To len na ukor toho, ako Max ziadne pozitivne kvality nema. Minimalne vsak ludsky je na tom o 1000% lepsie ako Hamilton a aspon sa na nic nehra a uz vobec nie na urazenu princeznu.

2 Likes

Hamik je tak poskodeny mediami ze keby mu niekto z medii povedal daj si kol do analu a zaves to na instagram tak to urobi len aby predal svoju rit. Teraz napisete ze ano vie sa preedat taky je biznis ale ako clovek z hackovanou magorinou na hlave uz nie je clovek. Vsimol som si ze uz pri spustani aplikacii smartfonov atd je moznost vyberu muz zena a INÉ :rofl::rofl: Ham patri k Ine ako aj jeho vacsina fan.

1 Like

Člověk by řekl, že už níž jít nejde, ale přesto tento člověk vždy dokáže najít nové dno. :cherries:

Vtipné ako to tu fanúšikovia Mercedesu nezvládajú a nevedia prehltnúť, že Max vyhral zaslúžene titul :laughing: A v intrigovaní a politike je Horner oproti Wolfovi ešte žiačik a moralista

JJ pamätám ako mal s tou svojou hopsandou nezhody a potom to šlo s ním z kopca, ale stále to nebolo také zlé ako Emil. Najväčší pokrytec na rošte je ale momentálne VET