Horner musel pred komisárov za vyjadrenia o “maršálovi-darebákovi” | Magazín F1 - F1online.sk

Nestáva sa často, aby komisári po pretekoch začali vyšetrovať jedného zo šéfov tímov, no v Katare sme sa niečoho takého dočkali. Na koberček sa mal dostaviť Christian Horner, ktorý pred pretekmi očividne neuniesol trest a maršálov, ktorí Maxovi Verstappenovi odmávali dvojité žlté vlajky, označil za darebákov.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/49206/horner-musel-pred-komisarov-za-vyjadrenia-o-marsalovi-darebakovi

Šéf Red Bullu sa zároveň ponúkol, že vo februári bude asistovať na školení komisárov. Túto ponuku komisári akceptovali.

Tak toto celkom pobavilo :smiley:

1 Like

Páči sa mi ako sa po Totovi minulý týždeň aj Horner teraz rozohnil pri tomto incidente. Skôr by som ale čakal, že také (ostré) vyjadrenia prenechá Markovi.

Že si nevidel maršala darebáka a fanúšika Maxa v Rakúsku. Tam si utekal s videom bonzovať. Idiot

Horner sa rozohnil a nasledne aj ospravedlnil. neviem co sa tu riesi.
Bolo to k nasraniu, ale jednoducho ked isiel okolo Bottas tak sa Gasly este hybal, ked isiel okolo Verstappen tak Gasly bol uz stacionarny.
Dvojite zlte, ale mal mat uz Sainz (Gasly uz stal) a tym padom by aj dostal trest. Trest nedostal pretoze mu to v poslednej zakrute uslo a stratil tam nejaky cas cim Ferrari argumentovalo, ze spomalil.

Športy, ktore maju omnoho dlhsiu historiu, sa dopracovali k tomu ze rozhodcovia su nedotknutelni a vsetci ucastnici maju zakazane vyjadrovat sa k ich vykonu. Fanusikova F1 trosku nechapu, ze na tom nieco bude. Minimalne to ze sa nesiri toxicka atmosfera.

ved bol aj predvolany a verejne sa ospravedlnil. co by mu mali podla teba spravit?

Horner ano, ten sa zachoval spravne. Odo mna to bola reakcia na fanusikov, ktorych si kritizoval, ze stale riesia hluposti.

no tak reaguj na fanusikov a nie na mna ked je to reakcia na fanusikov. Je to potom tazke rozlisit na koho a na co je tvoja reakcia. Moze prist k nedorozumeniu. No a k tym hlupostiam, ktore branis:

Tak este raz. Bola to odpoved na tvoju otazku co sa tu riesi. Pod “tu” si predpokladam myslel diskusiu. A odpoved je, ze fanusikovia nerozumeju, ze taketo vyjadrenia od sefa timu nie su spravne. Hadam to je uz jasne.

no neviem, ktori tomu nerozumeju pretoze nie je tu zatial ani jeden, ktory by hornerove zosmiesnovanie komisara schvaloval. je tu ale par fanusikov, co si sem prisli ventilovat nejaky komplex. Tak este raz, nerozumiem o co ti ide.

2 Likes

Schvaluju, neschvaluju, to je jedno. riesia si tu komplexy lebo nevedia o co tu ide. Pravdepodobne hovorime o tom istom len sa nechapeme. Nechaj tak.

Cely problem nie je v marsaloch,ale vo FIA. Napoleon kasle na to a neriadi ten bordel. Masso je nekompetentny,nevie,co ma robit. Vzdy ini komisari na pretekoch su nejednotne vyskoleni. Nemaju jednoznacne predpisy na spravne a konzistentne rozhodovanie. Nie je prekvapenim,ze tratovi marsaly su tiez dezorientovani,ked ich riadi Masso a mavaju vlajkami ako sa im zachce. Vo Fia podobne ako predtym v Uefa a Fifa nieco hnije ako v kralovstve danskom.
Horneyboy to kritizoval,ale nespravnych ludi. Je jasne,ze neschopacku bandu Fia ma Vlk pod palcom uz 7 rokov,preto sa fanuskovia zmeny nedockaju.

2 Likes

Pehavy Max a Limonadove strašidlá strácajú nervy😀

Takze dement je aj Bottas?

@Janko_Hrasko za posledne 2 tyzdne sa jasne ukazuje ktori fanusikovia si tu riesia komplexy :slight_smile: zrazu je tu polka novych uzivatelov, ktori vyliezli az ked ma Hamilton dominantne auto a prisli si kopnut do Red Bullu a Verstappena. Ze by sa hanbili ukazat sa doteraz? :slight_smile: krásni fans, prist vypisovat bludy az ked ich tím je na koni, to nie je riesenie si komplexov? :slight_smile:

1 Like

Ved prave. Toxicita sa rozmohla vsade. A pritom toto ma byt sport.

1 Like

Suhlasim. A myslim si ze doterajšie diskusie tu mali pomerne slusnu uroven az na niektore indivíduá ako bob2, mandalorian alebo ten mercedes_f1 ktoremu sa takmer vsetky prispevky skryju lebo nevie napisat ani jeden normalny koment bez urazok. Avsak teraz tu povyliezali “praví” fans len aby si honili ego ako velmi fandia Mercedesu az ked je Mercedes vyrazne v predu a doteraz boli pol roka skryti, ticho a vyrazne kazia tunajsie diskusie co je urcite velka skoda.

2 Likes

A čuduješ sa? Taký slizký a dominantný tím tu ešte nebol, všetko robia strojene, bez charakteru, urobili si z F1 svoju “bitch” :smiley: však to aj slepý vidí, nedá sa tomu fandiť a väčšina ľudí to vidí podobne, už majú Mercedesu plné zuby.

Pochybujem, táto rozprávka je už ohratá ako staré LPčko, Hamilton povahovo vôbec nesedí do takého tímu a kultúry ako je Ferrari, zdupkal by odtiaľ alebo by tam vôbec nechodil, správal by sa podobne ako po prvej sezóne v F3kach.

Taktiež, ak by bol najbielši albín široko ďaleko, ten jeho charakter by vytŕčal ako kôl v plote. Ja ho napríklad nemusím tak isto ako nemusím Strolla, obaja sú nesympatickí akurát jeden má viac talentu a šťastia ako druhý. :smiley:
Kto do toho mieša farbu pleti je očividne Hamilton a zrejme aj ty podľa toho komentáru. :slight_smile:

1 Like

Vidis, zasa len urazky a presne kvoli takym tu klesa uroven diskusie. Nevies sa vyjadrit bez nadavok?

Vacsina diskusii je tu normalna a hodnotia sa preteky a vykony jazdcov pripadne technika monopostov. Vacsina agresivnych a vulgarnych prispevkov tu ide z tabora Mercedes, ktori tu len povacsinou trolluju a robia osobne utoky s kopou vulgarizmou.

Len aby si vedel, urazky nenahradzuju argumenty :slight_smile: pretoze tie tu od teba skoro vobec nevidim za ten tyzden co si sa “vratil”. Keby si chcel viest normalnu diskusiu tak si mal sancu v priebehu celeho roka pretoze ten tvoj spominany hejt a neviem co tu takmer neexistoval. Pretoze je rozdiel hejtovat nieco z principu ako ty kazdeho co nieco povie proti Mercedesu, a viest konstruktivnu diskusiu ako napriklad Janko_Hrasko s ktorym sa casto sice nezhodneme ale diskutuje sa s nim super. Ber si priklad z neho :slight_smile:

2 Likes

Netusim naco mi pises o Ferrari kedze ja ich nemam rad ale tak kludne si tu vypisuj dalsie bludy a nezmysly a nezabudni pourazat. Uzasne konstruktivny koment znova :slight_smile: