„Takže uvidíme, čaká nás Portimao, Istanbul a Imola, všetko veľmi zaujímavé okruhy. Chceme zakončiť sezónu na pozitívnej vlne, keďže sa nám podarilo pochopiť problémy tohtoročnej RB16, ktoré vyriešime nasadením RB16B v budúcom roku,“ dodal boss Red Bullu.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13487/horner-akoby-sme-boli-o-krok-blizsie