Horner a Brawn chvália Péreza, presne toto Red Bull potreboval | Magazín F1 - F1online.sk

Sergiovi Pérezovi chvíľu trvalo, kým sa po prestupe do Red Bullu dostal do optimálnej formy. Zdá sa však, že v Monte Carle a v Baku dal definitívne zabudnúť na prvotné nezdary a opäť to bol ten starý dobrý Checo. K štvrtému miestu z VC Monaka pridal víťazstvo na VC Azerbajdžanu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/32587/horner-a-brawn-chvalia-pereza-presne-toto-red-bull-potreboval

Ano zasluzil si to vitazstvo, no este nieje koniec sezony. Musi sa mu takto darit aj nadalej iba tak si ho bude tim vazit a dostane sancu aj buduci rok. Bola by obrovska skoda ak by bol na urovni Maxa a potom by nedostal zmluvu! Go Checko go!
Aj redbull potrebuje dvoch silnych a rychlich jazdcov. Inak PK nevyhraju. Do konca sezony je este veeelmi daleko!

1 Like

Já nevidím pro RB lepšího kandidáta pro další roky než je Checo. Gasly s RB je neustále v konfliktu a Cunoda zatím ani omylem. Checo si to hlavně nesmí po**** nějakou kolizí s Maxem.

Nove zmluvy sa pudu riesit podla mna okolo letnej pauzy (mozno sa uz riesia), zatial ma Perez rozdane karty velmi dobre. Gasly sa do Redbullu nevrati. Ked ho nepodpisali ani po sezone 2020, tak ho teraz urcite nepodpisu. Ak keby s tym Alphatauri koncil na podiu kazdy vikend tak Marko zahlasi, ze Verstappen by s tym vyhral titul a tym to bude vybavene.

Ja len dúfam, že to nebolo jeho jediné víťazstvo v sezóne.