Honda bude Red Bullu dodávať motory až do konca roku 2025 | Magazín F1 - F1online.sk

Stale utocite na massiho… ked massi nedal sc vyhovel mercedesu ked vyprazdnil trat vyhovel redbullu a zaroven nercedesu… stale mi vychadza 2: 1 pre mercedes ale takticky zlyhal mercedes cize 2:2 . Rychlejsie auto mercedes nove gumy redbull takze 3:3 a teraz zavod. Verstapen vyhral hamilton nezvladol. Cize 3:4 pre redbull vdaka lepsiemu pilotovi. Massiho tu netreba ani riesit.

Ano a sc vyhovoval mercedesu inac hamiltonovi strelila guma. Ja som to tiez uz spominal. Takticka hra mercedesu s jednou zastavkou a sc do konca

Kdyby chtěli dojet za SC, tak by se to dojelo za SC. Možnosti byly. V nefér situaci se zachovali fér. :blush::+1:

ako si mal moznost vidiet lepsia strategia to nebola. Bedakanie nepomoze…

ty ti volas bedakanie, iny diskusia ale budiz.
a pomoze :slight_smile: uz sa to nebude opakovat, pretoze Masimu asi zbalia kufre, alebo aspon zoberu prava o tomto rozhodovat :wink:

U mě žádné překvapení, bylo mi jasné že odchod Hondy je fake, účelem bylo vyvolat u Mercedesu alespoň nějakou stagnaci. Nešlo si představit jak Red Bull padá do středu pole, protože top motor, i když s podporou továrny není žádná sranda. Bohužel pro Red Bull, Mercedes vyleštil svůj diamant, svoji mistrovskou raketu.

vsetko sa netoci iba okolo F1. Honda vidi v F1 skor marketingovu platformu ako vyvojovu. Ich rozhodnutie ztiahnut sklucovych ludi z vyvoja F1 bolo a je konecne.
Zmeny ohladom zmrazenia vyvoja ponukli platformu na zotrvanie (do 2025) a uspech Redbullu k tomu dodal apetit.

Prezradim Vam jednu vec, ale nikomu nehovorte o tom ze od roku 2026 bude mat RB motor audi alebo porshe.

V tom RB im vsetkym hrabe? tak kvoli nim sa zmrazuje vyvoj a potom je vsetko inak? Tragický tím… plackovia, ktorí sa snazia ■■■■■■ vsetkych.

áno, presne iba RB plače a jediný si dokáže vydupať nejaké veci.

Zmena vo Flexiwing počas sezóny a zmena v konštrukcii pneumatík Pirelli boli tiež na vyplákvanie RB.

Jáj, počkať…neboli. Ale iba RB plače :frowning:

Jsem si jisty ze letos pribude Hamiltonovi a Mercedesu velke mnozstvi fans, protoze kdo by fandil prolhanemu Red Bullu, normalni clovek asi ne.

Na rychkej trati nie na technickej

Zabudol si na russella? Mercedes ziska fans vdaka nemu nie hamiltonovi.chcem vediet tvoj nazor na to co ak russell bude mat viac bodov ako ham.

Na to nejde mit nazor, je jasne ze RUS fandi anti Hams, je mi jedno kdo bude mit po tretine, polovine sezony vice sanci na titul, muj tip je HAM, protoze RUS neni HAM v nicem. Je taky mozne ze MER postavi spatne auto.

ludia co fandia podvodnikom v cierych prilbach nemaju nato aby fandili Redbullu…

To je slozita odpoved.