Oni to dokupy dají, jen potřebují čas…
Honda v F1 je pojem sám o sobě. Nevím jestli je to její tradice nejprve přijít s absolutním šrotem v tu nejnevhodnější dobu a pak přes kvantum úskalí motor vyšperkovat téměř k dokonalosti.
Tady je článek o současném motoru Honda.
Úplně nesouhlasím, občas odešli a motor byl nic moc. Viz prodej Brawnovi…in sám řekl, jak jednotka Mercedes byla zhola jinde a nejen výkonem.
Ano teď naposledy to bylo ok, to je třeba uznat…ale za těžké prachy a asi i RB logicky asistoval…
To je moc imho odfiltrované…
Tehdy odešla i Toyota a BMW. Ale Honda byla jediná, které měla tehdy hodně mizerný motor a myslím, že by Brawn GP tehdy s motorem od Hondy neměl na titul sebemenší šanci.
Je to hodně odfiltrovaný článek, ale tak už japonská uctivost funguje.
Já jsem s tím v pohodě, vztek a emocionální pindaní monopist nezrychlí.
Jen to nejde moc pochopit, tu VELKOU nepřipravenost.
Podle mě si Stroll myslí, že kvalitní vybavení továrny je důležitější, než týmy špickových inženýrů a dostatek času na vývoj nového vozu. Adrian nastoupil moc pozdě.
Je to tak a továrna neuměla postavit rychlej monopost… bude se to muset naučit.