Honda a Aston Martin zorganizovali v Barcelone veľké spoločné stretnutie | Magazín F1 - F1online.sk

Oni to dokupy dají, jen potřebují čas…

Honda v F1 je pojem sám o sobě. Nevím jestli je to její tradice nejprve přijít s absolutním šrotem v tu nejnevhodnější dobu a pak přes kvantum úskalí motor vyšperkovat téměř k dokonalosti.

Tady je článek o současném motoru Honda.

Vnitřní příběh bolestivého začátku Hondy s Aston Martinem

Úplně nesouhlasím, občas odešli a motor byl nic moc. Viz prodej Brawnovi…in sám řekl, jak jednotka Mercedes byla zhola jinde a nejen výkonem.
Ano teď naposledy to bylo ok, to je třeba uznat…ale za těžké prachy a asi i RB logicky asistoval…

To je moc imho odfiltrované…

Tehdy odešla i Toyota a BMW. Ale Honda byla jediná, které měla tehdy hodně mizerný motor a myslím, že by Brawn GP tehdy s motorem od Hondy neměl na titul sebemenší šanci.

Je to hodně odfiltrovaný článek, ale tak už japonská uctivost funguje.

Já jsem s tím v pohodě, vztek a emocionální pindaní monopist nezrychlí.

Jen to nejde moc pochopit, tu VELKOU nepřipravenost.

Podle mě si Stroll myslí, že kvalitní vybavení továrny je důležitější, než týmy špickových inženýrů a dostatek času na vývoj nového vozu. Adrian nastoupil moc pozdě.

Je to tak a továrna neuměla postavit rychlej monopost… bude se to muset naučit.