Hewlett-Packard sa stal novým titulným partnerom Scuderie Ferrari | Magazín F1 - F1online.sk

Po ukončení dlhoročnej spolupráce so spoločnosťou Philip Morris (pre zákaz tabakových reklám ju v neskorších rokoch reprezentoval Mission Winnow) nemalo Ferrari žiadneho titulného sponzora. Na rozdiel od Mercedesu, Red Bullu a Aston Martinu tak bol jeho celý názov bez akejkoľvek reklamnej značky. To sa však od Veľkej ceny Miami zmení, pretože tím oznámil uzavretie spolupráce s americkou spoločnosťou Hewlett-Packard.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151850/hewlett-packard-sa-stal-novym-titulnym-partnerom-scuderie-ferrari

Pane Boze pekne prosim, nech sa modre logo HP neobjavi na monopostoch Ferrari.

image

2 Likes

Modré Ferrari je reálné :open_mouth:

Tak kdyby si nebral vše, jako podvodné spekulace, tak by si nebyl překvapenej

1 Like

tebe to strasne lezi v zaludku :smiley:

Já bych ti zase něco napsal o srandě ale pak by mě musel Ježek zase usměrňovat :stuck_out_tongue:

3 Likes

hahahaah! mozu po…bat! ked okamzite nezrusia ten debilny HP smart a nevratia sa k normalnym ovladacom, tak vzivote ziadnu HP tlaciaren uz nikdy nekupim a neodporucim kupit. Neviem, preco davaju do vedenia vymyte mozgy, co im akurat tak pokazia imidz. A teraz ho budu kazit aj F.

a skusal si ju vypnut a zapnut?

2 Likes

A načo by potom uzatvárali sponzorskú zmluvu? :grinning:

ne, proč? já jsem tu nechodil urážet uživatele na základě sdílení spekulací :slight_smile:

No, logo by mohlo byť biele. Alebo by mohli propagovať HP Omen. Modré logo by na Ferrari fakt nevyzeralo dobre, ale keď boli schopní dať na auto zelené Mission Winnow, tak sú schopní všetkého…

1 Like

Charles Leclerc napisal email Fredericovi Vasseurovi v nasledovnom zneni:

Hey boss,
To make sure we can challenge Red Bull this season, we need to add some extra HP.
Sincerely yours,
Charles Leclerc

Frederic Vasseut si email pozorne precital a odpisal:

Hi Charles,
That is an excellent idea, I promise we will add HP this year.
Best regards,
Frederic Vasseur

10 Likes

:grin: :grin: :grin: :+1: :+1: :+1:

Od Miami Ferrari bude pretekať pod menom Scuderia Ferrari HP, je to ofiko ale dúfam, že tie logá zmenia ešte, že to je iba PC render. Prečo nepoužiť to prémiové logo?
image
image

Však toto je omnoho krajšie na monopost
image

Líbí se ti takový spojení?
To bych čekal spíš od Williamsu a spol… Slátanina jako kdyby neměli prachy. :grin:

Moc se to nehodí a ani to není hezký. :grin:

1 Like

Peniaze majú ale tam ide aj o technológie. RB má Oracle to je tiež zlátanina ne? A toto bude title sponsor. Nahradí Saintander.

1 Like

Proste vieme ako AMD kedysi Ferrari pomohlo urobiť špeciálne hardware a software na CFD + sim a teraz to majú jedny z najlepších

1 Like

Já myslím co se týče decentnosti.
Prostě na červený auto dali modrej kroužek.

Oracle vypadá v pohodě.

pohoda, bolo horsie

2 Likes