Hamiltona prekvapilo, že sa Verstappen ani nepozrel, či sa nezranil | Magazín F1 - F1online.sk

a sme naspat na zaciatku… tak mi pripomen, ze preco nestacil jeden pohlad na Maxa v silverstone?

ja myslim, ze trolovi, ako si sa sam nazval, nema velky zmysel nieco vykladat. Kedze si sa sam oznacil za trola a za toho kto sa dobre bavi na vlastnom troleni, tak si sa sam diskvalifikovl z diskuzie. Prepac, ale tak to je.

diskusia nikdy nebola lebo si nikdy nebolchcopny vysvetlit preco na posudenie zdravia jedneho stacil jeden pohlad a na posudenie toho druheho nie :slight_smile: aj trolim teba a tvoju neschopnost rozumne odpovedat hocicim inym ako “to je uplne ina situacia”

nie diskuzia skoncila v momente ked si priznal, ze trolis fanusikov verstappena a zabavas sa na tom. od toho momentu je tazke rozoznat tvoj vlastny nazor od trolenia. DSQ.
Tvoj nazor moze byt uplne rovnaky ako moj a iba skusas, ze co Helmutko vymysli, alebo mozno ziaden nazor nemas, alebo mas aky mas… Co ja viem?
Viem len jedno, ze si sam priznal, ze trolis.
Svoj nazor som napisal a vysvetlil, len ty sa tu opakujes ako papagaj co mi napoveda, ze z toho vsetkeho co si tu zosmolil je ista pravda akurat to, ze trolis a zabavas sa.

na moj nazor si sa nespytal :slight_smile:

pretoze ma nazaujima.

husty si :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

keby ku nemu príde tak by Ham povedal, že ho umyselne blokoval a zamedzil jeho návratu na trať :smiley: