Hamiltona prekvapilo, že sa Verstappen ani nepozrel, či sa nezranil | Magazín F1 - F1online.sk

Po kolízii v prvej šikane bol Max Verstappen poriadne nahnevaný. Z miesta nehody si to namieril priamo do garáže. To Lewisa Hamiltona prekvapilo, pretože sa po kolízii neprišiel ani len presvedčiť, či je jeho súper v poriadku. Holanďanovo auto totižto zostalo na tom Hamiltonovom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/42430/hamiltona-prekvapilo-ze-sa-verstappen-ani-nepozrel-ci-sa-nezranil

vsak sa snazil vycuvat, naco by sa na neho pozeral?

1 Like

uz zacina vracat udery za silverstone :))

idem po pokance, ale sa zda ze mame kratku sezonu :slight_smile:

Tak tu robí akurat tak blbca zo seba lebo najskor povie, že sa pokúšal normalne pokračovať čo bolo očividne a potom ide nariekať, že sa ani Max nepristavil či je ok, neviem či je to vhodné prirovnať priamemu nárazu do bariery s preťažením 51g kde sa Max očividne ledva vydriapal z auta. Taketo mindgames platia maximalne na tunajších intelekt boys

3 Likes

Hamilton sa aspon spytal do vysielacky, ale to nestacilo.
Vettel zastal pri buracke Norrisa.
Max oprie niekomu koleso o hlavu a ma v <>…

1 Like

ja sa len smejem na tom ze v silverstone sa malilo ludom ked sa spytal cez vysielacku ci je v poriadku a cely svet videl ako vystupil po vlasntych. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1 Like

čo pak je max lekar ? nie je na druhej strane šiel kolem vydel že sa hamkač pokuša vyhrabať na vyše vydel že sa hamkač chybe na druhu stranu v anglicku čo urobyl hamkač nič to že sa opital je je na tom max je nič doslova nič

v silverstone bolo nieco uplne ine.

Helmutko predbehol si ma :smiley: :smiley:
Presne to som chcel napisat, ze asi ked Max videl ako Lewis tlaci plynovy pedal na dno a snazi sa vyucovat tak mu bolo jasne, ze je ok :smiley:
Inak Lewis by si mal na taketo vyhlasenia davat pozor, pretoze po tych oslavach v Silverstone zatial co Max bol v nemocnici to vyznie troske debilne.

1 Like

Ešte raz, Hamilton sa očividne pokúšal pokračovať tak asi v bezvedomí so zlomeninami alebo otrasom mozgu by sa nepokúšal vrátiť na trať . Navyše Max ani nemal šancu v tom okamihu vedet kadial mu preletel a že to bolo takto nebezpečné

nie, ja sa bavim na tom ze ked niekto vystupi po vlasntych tak to nie je dostacny znak “dobreho” zdravotneho stavu, zato plyn na podlahe je :slight_smile:

Zrovna krk je dost klicovy, dnes maji kers a vyvysene kokpity ale i tak, dulezita cast a ta kdyz boli…nedivil bych se kdyby se to rozlezelo a rano to zacal citit, chudak Hamilton musi bojovat o titul s magorem, aspon to bude stat zato, pokud si to vybojuje.

Je to súťaž, takže sa bojuje, dvaja kohúti na jednom smetisku, to sme všetci chceli. Mne sa páči, že Ham má konečne výzvu, a že Ver sa nepo…že Ham má 7 titulov. Keci okolo toho, že kde sa kto mal zastaviť u koho…to je len bľabotanie. Ódy o svätožiare sú taktiež prehnané, lebo nikto neberie do úvahy fakt, že čím sa bezpečnejšie cítime o to nebezpečnejšie šoférujeme.

to si povedal ty. ja som nic take nenapisal. “plyn na podlahe” by bol skor opacny znak. snaha o vyprostenie zaseknuteho auta je celkom jednoznacny indikator. vidis tam co tam vidiet chces.

Jasně, vždycky, když jde o Ver, tak je to pro tebe něco jiného, než v případě Hamiltona. Velice objektivní :wink:

Názorna ukažka tunajšej inteligencie uživatelov ( žial už tradične MB fans) , ktorí vygrcajú kopu :poop: bez toho aby si aspon overili svoje tvrdenia. Očividne sa pozerá Verstapen na Hamiltona snažiaceho sa vycúvať a vrátiť sa natrať. Tak sa laskavo ukludni a dobuducna šuchaj nohami ty jednoduchý jedinec z detskej izby

1 Like

Ci je newska o buracke ci o obleceni, alebo rozhovore… stsle sa tu zhrknu hejteri Hamiltona a vzdy je on na vine… :face_with_hand_over_mouth:
To je tu uz zabehnuta vec…

Nakoniec výhra šampionát Norris alebo Bottas keď sa ti dvaja do konca budú vyraďovať to by bola sranda :smiley:

Hamilton sám hovorí, že hneď sa pokúšal vycúvať a pokračovať v pretekoch. Ešte aj v televízii to bolo vidieť a počuť. Rozhodne bol Hamilton zdravý a pri zmysloch. Tak čo mal Max akože urobiť, kľaknúť si k nemu a ofukovať mu bebíčka, kým niekto príde? Na jeho mieste by som sa hanbil za to, že s monopostami hegal v momente, keď Max zo svojho vystupoval. To len bolo nebezpečné. A čo sa týka tej pásky na krku. Aj ja si dokážem na krk nalepiť izolepu a vykladať, že ma bolí krk.

Hamilton, tradicne prvotriedny pokrytec.

1 Like