Hamilton zaujal kritickejší postoj: Nepočúvali ma, pritom viem, čo auto potrebuje | Magazín F1 - F1online.sk

V tomto si jej zastanem. Jediny co daval spravny feedback bol russel. A preco? Lebo mu to pomahalo ziskavat body. Tak potom dilema je, ze ako russel mohol zbierat body a porazit lewisa ked auto potrebovalo to co navrhoval hamilton? :thinking:

To co potom stavali auto na russela? Na ich novacika? Na toho co chodil namiesto modnych prehliadok na trenazer a do továrne pomahat vyvijat auto? Vsak to je blbosť no nie?

A najma russel mal iste vyjadrenia po bahrajne, ktore suviseli s ich shitcarom atd a lewis pozitivne naladeny. Ale hlavne je, ze ho neposluchali aj ked vedel co auto potrebuje. Raz tak raz tak. To iste ako ide eko green ale rad by natáčal topgun :man_facepalming:.

A este auto neposkakuje, zuby ma na správnom mieste, mozog je v poriadku atd atd… Takze minuly rok teda mozog nemql v poriadku. Spravne chapem :thinking:. Mozno ked minuly rok to skakalo a nemal v poriadku mozog tak mozno mal skreslene informacie co auto potrebuje… :joy:

1 Like

… tak to je velký omyl, žel Alonso se nechal vyprovokovat Hamovým trucováním který Alonsa nenechal jet a dodnes nevysvětlil proč a to naopak stálo titul Alonsa protože jemu dali trest +5. Ham tak v Maďarsku vyhrál a Alonsovi na konci tyhle body k titulu scházely.

doporučuji

… on Ham nebyl bez viny a nakonec tím že bojovali hlavně proti Alonsovi si to posrali sami.

2 Likes

Lepsie sa to nedalo napisat. Krasne zvyraznene podstatne body Sirovho vyjadrenia. Sam som chcel na to poukazat, ale predbehol si ma. :+1:

Motivator Sir, radost s nim pracovat. :grinning:

uz to nejeden pretekar nejedenkrat povedal, ze auto sa “nestavia na” niekoho. Inzinieri maju dostupne data a podla tych dat navrhnu simulacie a podla tych simulacii vyvijaju.
Krasny priklad za vsetky je Newey. On vie, ze rychle auta su “pointy”, s priklincovanyn predkom a lietajucim zadkom a tam vychadzaju simulacie najpriaznivejsie, problem je, ze niekto ako Gasly (a dalsi) s takym autom nevie jazdit.
Nedavno som tu postol vyborny rozhovor s Albonom, tam to krasne opisuje, ze ked si sadol do RB15 tak stak stacilo na volant fuknut a auto zatocilo.
Samozrejme, Redbull, ale ani ziadna ina stajna by nejak vyznamne neriesila dvojkoveho pilota, ked je jednotkovy pilot o 7 desatin na kolo rychlejsi. Je lacnejsie a menej riskantne najst lepsiu dvojku.

6 Likes

Ono nevíme konkrétně o čem mluví, asi mu nevoní nějaká vlastnost auta a ta i přes jeho námitky zůstala, jako prostě nevíme :man_shrugging:

1 Like

To je ten co nejezdí ani na simulátoru? :rofl: :rofl: šašci si vybrečí změnu pravidel a ono jim to nestačí

Bylo by zajímavé mít možnost porovnat současný vůz s vozem který vymyslel samotný Hamilton.

Říci, že auto musí mít větší přítlak, menší valivý i aerodynamický odpor, lepší pružení a kdovíco ještě je velice jednoduché, ale takový vůz vymyslet a pak i vyrobit je už zcela jiné kafe.

“Vy mě vůbec neposloucháte, auto potřebuje o 20 bodů více přítlaku a trochu méně oporu”
… aha :thinking: :smile:

1 Like

Před chvíli jsem přišel z tanečních a teprve se rozkoukávám a ještě u toho snídám a obědvám zároveň. :nerd_face:

Klasika, zvykli sme si za roky nie? :smiley:

2 Likes

Mercedes je zacarovany, konec lonske sezony nebyl nejhorsi, vyhrali zavod, koho by napadlo ze se posunou zpet.

Jedno z reseni je vice nez jednoduche, prijet na zavod s jednim odlehcenym W13, ale netusim jestli vubec lonske chassis odlehcili.

Dost by me zajimalo, jestli jsou auta technickym resenim zpetne kompatibilni…

Pokud se ve vyvoji chcete posouvat vpred a nejde to, casto je krok zpet resenim…

To skôr Ty podla loga nie ? :slight_smile:
Odkedy fandis Mercedesu a komu si fandil pre tym ?

Najväčšia psina je v tom, že tých 20 jazdcov mimo preteky možno spolu chodí na pivo, a za inou zábavou, a vy, česť výnimkám, sa tu žeriete ako pouliční hafani. Ste fakt trápni.

2 Likes

dik za upresnenie, tie tresty som si neuvedomil, kazdopadne snazil som sa priblizit pozadie vztahu medzi Hamiltonom a Alonsom lebo myslim si ze 90% ludi tu nevie tuto ich historiu a nevie preco ho Alonso nema v laske :slight_smile:

1 Like

Bože, však je toto len hnusný, namyslený chlap. “Kto som čo som, veľa si o sebe myslím…” Tak by si zaslúžil auto aspoň na úrovni Alpine, ešte má stále príliš dobré auto.

Nie ja som povedala že tamto vôbec nebol cieľ o kritiku len uznanie že dobre to nie je.

Zhadzovanie viny na iných a ja nič ja niw som v time ( zrazu keď inak drista kade chodí) je veľmi ine.

A toto ma od konštruktívneho ďaleko!

Ak sa tvarim ako mi na všetkých záleží tak takúto ■■■■■■■■ verejne nepoviem.

A hlavne mna ■■■■■ to že keď sa darí príde povedať Ako to spolu dali a aký sú Vserci uzastni.

Takto im naloží a za pol dňa video ako chodí po garáži a tlaicha aký sú uzastny všetci

Pokrytec.

Mna sklamal ako malo kto

V tomto kontexte to asi bolo robnako aj minulý rok….:kissing_heart: knihu o tom zatiaľ bohužiaľ nenapísali

@f1_fanboy Typicky Fan LH > presne tieto argumenty ja počúvam už od testov ( ešte skôr ako sa stali tie Preteky ) od celej skupiny.

Navyše to prvý raz ho Lewis porazil v pretekoch či čo ?

Ale ano vystihol si to. Ja fandím Tímu ! A fandím Russellovi aj preto že toto nikdy nerobil ! Nech bol v akých srackach. A presne preto ma takéto znevažovanie práce tých ľudí hnevá ! Presne preto ! A ja viem to z dobrého zdroja, že istú časť z nich toto dosť pobúrilo ver či nie……

Čo sa týka Lewisa do testov som s ním nemala problém …. Ale posledné týždne je to pre mna jedno veľké sklamanie tento človek….zw je pokrytec som o ňom tušila ale že az taký je sok. Je mi z toho smutno

2 Likes

Ano povedal im co monopost potrebuje … potrebuje KÓPIU REDBULLU . Nic lepsie v jeho hlave nemohlo svitnut. :rofl::rofl:

tvoj komentar nema ani hlavu ani patu.

90% jazdcov na roste su pokrytci a majstri sveta. Hamilton patri k tym transparentnejsim kedy dost narovinu hovori co si mysli, ake ma nazory, za co bojuje a co sa mu nepaci. Na tom nevidim nic zle ked aj ako horuca hlava nieco povie za co nasledujuci tyzdne ospravedlni.

100x lepsie ako pilot co ignoruje prikazy timu pomoct kolegovi ktory mu svojou pomocou vybojoval titul :slight_smile:

1 Like