Hamilton vyslovil nedôveru prezidentovi FIA: Nikdy som ho nepodporoval | Magazín F1 - F1online.sk

Masi nebyl prezidentem FIA, to byl jen vůl na zaměstnaneckým postu.

A Mosley? Páka je na každého.

Obecne plati ze do funkce jsi bud JMENOVAN, nebo ZVOLEN. Volene funkce byvaji z podstaty veci (volený zastupuje hlasy vetsiny, ktera ho volila) vice chraneny, nez ti kteri jsou jmenovani (jmenovan je kde kdo ve vedouci, nebo kontrolni funkci, treba postmistr, notabene i ja jsem jmenovan a rozhodne zadne ochrany pred vyhazovem nepozivam).

Voleny zastupce ma tim vyssi ochranu, cim vyssi post zastava a cim vetsi mnoziba lidi ho voli. Nejvyssi predstavitele pozivaji nejvyssi ochrany. Obzvlaste prezidenti, pokud jsou voleni jsou fakticky neodvolatelni. Ted myslim prezidenty statu.

Nechci zasahovat do politiky, ale posledního ČeskoSlovenského presidenta na úrovni taky neodvolali i když kvůli zdravotního stavu nebyl schopen plnit svou funkci.

Tak já nevím, pořád všude prosazuje rozmanitost, inkluzi, teď má ve vedení FIA nebílého nezápadního nekřesťana a zase se mu to nelíbí. No jo, smůla, narazil na někoho, kdo nemá pro progresivistické wokaře moc pochopení.
Jinak s tím odvoláním Sulayema to nebude tak jednoduché. Protože Wolffová nežaluje jeho, ale celou FIA. Podle toho, co se od začátku ví, tak je to jeden velkej nesmysl, ale podle mě jde o to neustále “okopávat nohy”.

a najlepsie cierna trans lesba andrettiova tomu by lujzo neodolal a bol by najvacsi fanusik :slight_smile:

co je vlastne zle na tom, ze fia zahajila vysetrovanie wolffovcov? ved to nie fia ich zacala obvinovat, ze si posuvaju info ktore by si posuvat nemali, ved to boli zastupcovia konkurecnych timov ktori tu aferu rozduchavali, plus samozrejme media

keby to fia nechala tak, tak druha strana blaci, ze wolffovci maju privilegovane postavenie. fia spravila to co spravit mala, zahajila vysetrovanie ci je na tom nieco pravdy a ked zistila ze nie no tak to ukoncila s vydanim vyhlasenia, ze wolffovci sa nedopustili nicoho proti pravidlam fia a f1. o co teraz tej pizde vlastne ide? ved ma cierne na bielom od fia, ze neposuva manzelovi info ktore mu posuvat nema. keby to nevysetrili tak ju dodnes konkurencia a aj novinari upodozrievaju z vynasanie dovernych informacii a ona sa stazuje na toho kto ju ocistil :slight_smile:

Zapadne NPC opat robi dramu z niecoho, co drama nie je.

Kedze je Wolffova zena, tak za tym musi byt sexizmus. Keby bola cernoska, tak by bol za tym sexisticky rasizmus. Ak by bola transka, bola by to transfobia.

Takto funguje zapadne tupe NPC, od cias 18. storocia sa nezmenilo, len ideologia a manifestacia ideologickej nadradenosti sa prezentuje miesto rasizmu a sexizmu ako antirasizmus, antisexizmus, vsimnite si, ze sa len zmenilo to, koho je mozne za danu prislusnost perzekvovat. Verejne mozte povedat, ze vsetci muzi su taki a taki, ale nie o zenach. Verejne mozte povedat, ze velky pocet belochov v F1 je zly, ale povedzte to o Zidoch ci ■■■■■■■■■■■ beda vam.

A tu je to iste, Sulejman je muslim. Nezapada do vzorca diverzity, ma inu kulturu. Ta diverzita je v skutocnosti ideologicky monolit, ■■■■■■■■ ci Araba tam daju, ale musi vyznavat prave hodnoty, ako napr. Hamilton, byt takzv. uzitocnym idiot, ktory vidi rasu, pohlavie, nabozenstvo a aktivne o tom dava vediet, ze ta rasa, to pohlavie je zle a musime to zmenit.

Fia neurobila nic zle, mala info, ze xyz vynasa informacie, preverila to, na nic nepresla, dovi dopo.

To je od Hamiltona velká chyba.
Některé týmy pochopily kudy běží zajíc…
… Je potřeba Sulayemovi podkuřovat a na důležité posty si dosadit vlastní lidi jako třeba Malyon, Lodi nebo opačným směrem Tim Goss.

Wolffovci su na trestnom tazeni a piloti drzia liniu. Nic viac by som v tomto vyjadreni nehladal.

Co sa tyka toho na prvy pohlad nezmyselneho trestneho podania tak tam ma napadaju dve veci.

  1. Wolffova oplaca rovnakou kartou, cize nieco ako pomsta, pride mi to ale dost neskoro.
  2. Viac pravdepodobne sa mi zda, ze ide o vyssiu politiku a je to cele na objednavku Liberty, ktorym lezi Sulajem v zaludku uz dlhsie.
1 Like