Hamilton už odpočítava dni do novej sezóny: Dovtedy si musíme vystačiť s autom, ktoré máme | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes sa v niekoľkých posledných pretekoch akosi zacyklil na – čo do výkonnosti – treťom mieste, kde zrejme zotrvá. Tím z Brackley sa v súčasnosti totižto plne zameriava na nasledujúci ročník a je preto pravdepodobné, že „strieborné šípy“  už markantné vylepšenia v druhej polovici šampionátu neprinesú. Naznačil to aj Lewis Hamilton, ktorý rezignovane priznal, že odpočítava dni do novej sezóny.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/109503/hamilton-uz-odpocitava-dni-do-novej-sezony-dovtedy-si-musime-vystacit-s-autom-ktore-mame

Nerikali to i minulej rok? :smiley: Uz se tesim, az pristi sezonu zacne s tim psychousem wolfem brecet hned na testech :smiley:

mam dejavu z minuleho roka

4 Likes

iba chem pripomenuť že su 2 v tabulke a tvaria sa ako keby boly na urovny Alpine

5 Likes

Do roku 2026 dosť nepravdepodobné že sa niečo výraznejšie zmení

Druhý rok po sebe má druhé najlepšie auto na gride a už druhý rok po sebe v polke sezóny to balí a ide len čakať na ďalší rok. Čo má povedať taký Alonso alebo čo mal povedať Vettel od 2014 alebo Max od 2016?

3 Likes

Děkujeme FIA jinak to nebude

sorry no ja tomu neverim, ze FIA si povie Hm dalsiu sezonu bude dominovat ja neviem Ferrari, a usijeme im pravidla na mieru

Se zeptej Bernieho, ten ty praktiky už davno prozradil

bernie ecclestone also known as Dneska poviem A a zajtra poviem Y, to tiez je diskutabilne jak moc je trustworthy (ano budem aj nadalej pouzivat anglicizmy)

Aha, takže Bernie lhal o tom, jak fungovala FIA? :thinking:

neviem si lhal, len hovorim, ze beriem jeho vyjadrenia s rezervou

To nebylo vyjádření, ale odkyrti karet :slightly_smiling_face:

klasifikuj si to ako chces asi :smiley:

Tam není co klasifikovat, to jen někdo to chce zpochybnit :stuck_out_tongue:

Zas mi tlacis svoje myslienky :grinning:

Co hovoris na skysports inak?

Že tam mají dobrej matroš😀

1 Like

Tak F1 by uz aj potrebovala aby aspon 1 rok Ferrari vyhrávalo hlavne pri takej to popularite

ja im verim, ze dalsi rok tie redbully potrapia ti nasi chlapci cerveni :slight_smile:

Druhý v tabulke ale daleko daleko od prvého RB a pritom bližšie k Alpinu.

K tomu keď vieš že máš možnosti stiahnuť tú dominanciu. Ale nemôžeš kôly rozpočtu tak to je pekná dávka bezmocnosti ktorú nám spôsobil rozpočet.