Hamilton tvrdí, že v tréningoch nič neskrýva | F1online.sk

“Nie je to ľahké, tlačil som na to celý víkend. Celkovo si myslím, že celý víkend som jazdil naozaj dobre. So svojím výkonom v tréningoch som bol spokojný, hoci on bol vždy na čele. Naozaj som sa do toho musel zavŕtať a veriť, že to nakoniec klapne. Keď som prešiel cieľovou čiarou a získal pole position, bol to skvelý pocit, pretože sme sa na tom poriadne nadreli,” dodal Hamilton.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14109/hamilton-tvrdi-ze-v-treningoch-nic-neskryva