Hamilton to s W15 nevzdáva: V aute rozhodne je výkonnosť | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes má za sebou mimoriadne nevydarený štart do sezóny, ktoré v Austrálii zavŕšil poruchou Lewisa Hamiltona a nehodou Georgea Russella. Prvý bezbodový víkend od Veľkej ceny Azerbajdžanu v roku 2021 by tímu až tak nevadil, keby po úvodných troch veľkých cenách nestrácal v Pohári konštruktérov 71 bodov na vedúci Red Bull a 67 bodov na druhé Ferrari. Mercedes a Lewis Hamilton sa však nevzdávajú a veria, že monopost W15 skutočne má potenciál.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/148878/hamilton-to-s-w15-nevzdava-v-aute-rozhodne-je-vykonnost

Keď sa budete utápať v ťažkostiach, tak pre vás existuje len jedna cesta,“ povedal Hamilton .

Ano my vime sire. Do Ferrari.

„Musíte sa od toho odpojiť a zamerať sa na ciele v budúcnosti. “

Myslim ze vic odpojeny uz byt nemuzete, your majesty.

Mám niekoľko takých cieľov.

Je jeste nejaky dalsi team, kam pujdete po roce 2025?

Ako sa môžem zlepšiť v kvalifikácii?

No nechci vam do toho mluvit sire, ale co zkusit jet pro zacatek alespon tak rychle, jako vas teamovy kolega?

4 Likes

myslim, ze si to zhodnotil naprosto skvele :+1:

To vis Hamilton je muj oblibeny. :grin:

V aute nejaka vykonnost isto bude, staci sa pozriet na kolegu, len ten pilot uz je nejaky ojazdeny…

1 Like

Sezóna na začiatku a už tu máme resumé za rok 2024 od odborníkov.
Sir bude ešte roky po odchode z F1 omieľaný v papuliach neveriacich judášov.

1 Like

Kdyz se rozlazuji housle je cas utahnout koliky.

Ak ideme teda do detailov tak mi povedz ktory zo sucastnych aktivnych jazdcov je vernejsich svojmu timu pri takom mnozstve pretekov? Alonzo to nie je to by musel svojho zamestnavatela opustit este niekolko x. Max ma pri mensom mnozstve uz druhy tim a tiez pride cas ked prestupi aj on.

A povedz my ktory pilot by nemal ciel ziskat titul a moznost ziskat ho vo ferrari. Neklamme si kazdy jeden jazdec by velmi rad isiel do ferrari ak by bola sanca na titul.

Asi nepojde na stare kolena uz nikde inde tam ukonci karieru.

myslis ze pilot s najvyssim poctom pol position v kariere potrebuje radu od teba ako ma jazdit kvalifikacie? To urcite nie ved je v nich najuspesnejsi v historii. Takze nerob zo seba este vecsieho …

1 Like

njn, pisali, ze Hamilton ma velku zakladnu fanuskov.
Tak teda to bude pravda

1 Like

a myslis si, ze by bol LH taky verny mercedesu, aj keby nevyhraval tak dlho? lebo v rokoch 2014 az 2021 bol vzdy v boji o titul a 6x ho ziskal… az ked sa mu treti rok nedari, rozhodol sa odist, nikdy predtym v kariere nebol 3 roky prakticky bez sance aspon na vitazstvo v pretekoch, cize o jeho lojalite sa da pochybovat… on potrebuje mat plnu podporu timu, ak ma ist na titul a to posledne percento uz potom doruci na trati, co dokazuju jeho statistiky

1 Like

Tak ja nevim. Me prijde, ze kdyz se nekdo pta, tak ocekava odpoved. A me ta moje rada prijde docela dobra. Jestli se stejnym autem jezdi George o nejakou tu desetinku rychleji, tak holt je chyba mezi sedackou a volantem v pripade Hamiltona.

A jestli mu to nedochazi samotnemu, tak holt mu to musim poradit ja. :grinning:. A skoro bych se s tebou vsadil, ze si tu moji radu vezme Hamilton k srdci a mozna uz tuhle kvaldu v Suzuce, bude pred svym kolegou.

Pak mi, jako fanousek Lewise, muzes poslat dekovnou zpravu, ze jsem mu tak dobre poradil. Kdyz to nikoho jineho nenapadlo. :grinning:

3 Likes

Ano mozno bude pred svojim kolegom , ved raz to hadam da, nie? A ak si myslis ze som fanusik LH tak si na omyle. Uznavam ho ako jazdca ktory nieco dokazal a prepisal historicke tabulky . Tak ako uznavam aj kvality FA a Maxa Verstapena. To ze ked sa ho zastanem tu na fore kde jeho neprajnici insie nemaju ako ho spochybnovat neznamena ze som jeho velky fanusik. Ak by si pozornejsie citaval toto forum tak by si vedel kdo je moj f1 idol. MSCH a SV boli odjakziva jazdci ktorym som vzdy fandil.

:+1:
No jo, jenze ani jeden z nich uz nejezdi. A uprime, je vubec neresim. Me staci kdyz dotycnej pise k veci. :grinning:. Uz ani neresim jestli je slusnej, nebo ne. To uz me preslo.

Kazdy jeden pilot f1 potrebuje plnu podporu timu. Len ked ma spravnu techniku a plnu podporu timu tak moze bojovat o titul. Aj SV mal v RB plnu podporu timu a k tomu super auto a dorucil 4x titul. Preisiel do Ferrari a aj ked mozno mal auto ktore mohlo mat na titul pri troche stastia , ale nemal zase tu podporu timu aku by potreboval na ziskanie titulu. Na tu otazku ci by bol verny mercedesu aj keby nevyhraval tak dlho ti odpoviem druhou otazkou . Nemohol Alonzo zostat v Renaulte ked ziskal 2 tituli majstra sveta? Ale radsej usiel do Meclerenu za vidinou lepsieho .LH uz na sklonku karieri opusta Mercedes a ide do ferrart ktore maju aj sancu na titul a je to aj pravdepodobne sen kazdeho jedneho pilota vyhrat titul s Ferrari . A u LH to plati dvojnasobne. Vyhral titul S Meclerenom aj s Mercedesom a preco by neskusil vyhrat vo Ferrari ako legendarnemu timu f1

ok beriem, teraz je uz v inej faze kariery a moze len ziskat… lenze vo ferrari tazko moze ocakavat taku podporu ako mal v MB, cize rychlo sa mu to tam moze znelubit, kedze vieme, ake tam maju dlhodobo problemy

Ano MSCH a ani SV nejazdia uz a ani Mick SCH momentalne nejazdi . Ale nadej umiera posledna a verim ze sa SV alebo Mick este objavia v f1.Je to moje velke zelanie . To nic nemeni na tom ze LH beriem tak ako hociktoreho ineho majstra sveta aj ked prekonal vetsinu statistik MSCH. Ale nie som jeho fanatickym fanusikom ako poniektory tu na fore ktory maju potrebu dehonestovat inych jazdcov len preto ze dosiahli viac ako priklad Alonzo alebo Max aj ked ten ma este sancu na prekonanie

1 Like

to je sveta pravda . Ferrari je iny LVL. Ale je to aj preto vecsia vyzva ako kazdy iny tim f1. A triumf vo Ferrari by ho vyniesol na uplny vrchol f1

keby LH ziskal s ferrari titul, to by bolo az krute voci inym sampionom, ktori na to mali, ale z roznych dovodov sa im to tam nepodarilo

Nie bolo by to v poriadku. Nastupit v 39rokoch priblizne do timu a porazit jazdca ktory je tam dlhodobo etablovany a povazovany za jedneho z najvetsich talentov by jasne ukazalo kvality pilota a bol by to dokaz o tom ci si to zasluzil

1 Like

Vidis Fando, ja ti to rikal. Nemas zac. :wink::grinning:

2 Likes