Hamilton spomína na rasovú šikanu: V škole po mne hádzali banány | Magazín F1 - F1online.sk

Koľkokrát je Lewisovi Hamiltonovi vyčítaná jeho aktivita v oblasti rasovej tolerancie? Málokto si však už uvedomuje, aký príbeh za týmto odhodlaním stojí. Sedemnásobný šampión bol ako chlapec vyloženým outsiderom, keďže na školách mu nebolo veľa detí podobných a stal sa preto prirodzenou obeťou šikany.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/86613/hamilton-spomina-na-rasovu-sikanu-v-skole-po-mne-hadzali-banany

tu je celé forum plné rasistov

1 Like

Precital som si to skor ako sem pridu zvieratá ako black dark 1.4 a jemu podobní

2 Likes

je to o to viac zarážajúce že c Anglicku kde je samí Ind ale aj všetky rasy sveta a ešte viac ma na tom zaráža to že ma mamu Bielu.

británia pred 20 - 25 rokmi a británia teraz je veľký rozdiel…okolo r. 2000 boli rasové urážky a dokonca aj rasová šikana v británii bežným javom…samozrejme nie len v británii…tu v diskusiách je to bežné aj teraz…menovať netreba,všetci tie mená poznáme…

Svet proti Sirovi - diel c. ??? Uz som to aj prestal pocitat.

2 Likes

To je trosku zavadzajuce konstatovanie…

Tu je forum plne kompletnych hlupakov a zufalcov ktori sa skryvaju za anonymitu ktoru im poskytuje web.
Proste debilkov ktori maju potrebu vypisovat primitivne hluposti a urazky. V realnom zivote mozno niesu taki tupci.

A to som este zabudol na to kvantum diletantov ktori neovladaju ani zaklady Slovenciny,

Taky rasista moze byt kludne aj inteligenty clovek, mentalnou urovnou na mile vzdialeny od typov ,kapky_do_nosu, toho smiesneho oneho Black Darka verzia iks/ypsilon a proste podobnych neboziakov ktori nevedia napisat jeden prispevok bez toho aby tam nepouzili ,cuc, …

Takze nejak tak…

2 Likes

Haha, pre nas niektorych je zarazajuce to co ta na tom vlastne zaraza…

Asi si v UK moc casu nestravil, hejze?

1 Like

Myslim ze si zjavne nepochopil podstatu toho clanku…

Díl číslo X a pořád to nepochopil. :smiley:

Myslim, ze si zjavne nepochopil podstatu mojho prispevku.

:+1:

…a jeste pak porad dela ze sebe blba… :grin:

Palec hore :+1: Ale ta top 5 o ktorej sa bavime sa tu zatiaľ este neukazala :wink:

Tu som, len neviem preco zomna robite rasistu. Mne len vadi ze vytahuje tuto temu a to do sportu nepatri.

Dobre nemalo by sa to stavať a ak to bola pravda tak to bolo nechutné, ale netvarme sa, že opačným smerom rasizmus neexistuje.

1 Like

Presne tak, to je aj opacnym smerom. Ale to je v pohode.

Akym opačným smerom? Ach mi chudácikovia biely. Bolo nam niekedy odoprete pravo volit?Alebo vlastniť pozemky? Alebo musel si sa ty niekedy báť poslat niekam dieťa preto ze je biele? Nechapem tuto logiku. A kym ich v minulosti bicovali ich majitelia bičom tak dnes ich bicujeme my na socialnych sieťach posmeskami a branime sa tym ze predsa aj biely trpia rasizmom. Hanba nam :nauseated_face: A btw,kto iny by mal poukazovat na taketo problémy ak nie ludia ako Hamilton a iny športovci a herci ktorí maju milióny followerov. Snad nie ty a ja :laughing:

1 Like

Prehanas, toto do sportu nepatri. Ked chce nech si zalozi dajake hnutie a v pohode. Mozme sa vratit do cias ■■■■ a nadavat ze preco ten zmlatil henteho. Dokonca su tyrane zeny, to je v poriadku? A toto mame dat do sportu?podme riesit tyranie zvierat.

Nemyslim si. U rodenych anglanov je nadradenost zakorenena, tak isto ako u nemcov. Staci pocuvat prasce ako bol Mosley, Ecclestone a vela vrcholovych politikov. To ze si naznasali lacnu pracovnu silu, aby krmili ich tlste zadky je iny pribeh.

to fakt? je tu kopa športových tém, o Hamiltonovi,kde sa vyjadruješ ako obyčajný č…k aj s rasovým podtónom…nie som jeho fanúšik ani nikdy nebudem ale vysoko oceňujem jeho majstrovstvo…tak isto ako Maxove,Alonsove aj Vettelove…ako dospelý človek som zažil éru Schumachera aj jeho špinavosti ale vždy som ho oceňoval ako výborného jazdca…u teba je problém tam hore v komposte,kde ti treba si to zrovnať…

1 Like