Hamilton sa lúči s trénerkou Angelou Cullenovou: Vďaka nej som lepší človek | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton s jeho trénerkou Angelou Cullenovou tvorili posledných sedem rokov nerozlučnú dvojicu. Ak ste v padoku stretli jedného z nich, takmer určite sa niekde nablízku nachádzal aj ten druhý. To sa však zmení. Hamiltonova pravá ruka sa rozhodla pre nové dobrodružstvo.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/91202/hamilton-sa-luci-s-trenerkou-angelou-cullenovou-vdaka-nej-som-lepsi-clovek

No ono viacero ludi v Mercedese si mysli, ze Lewis je najlepsi v historii. Jediny rozumny nazor je ten, ze takehoto cloveka nie je objektivne mozne urcit - ale - v Mercedese na tuto chorobu zjavne trpia … A potom maju niektori tendenciu v to dokonca aj verit … a to je uz co povedat.

Aj ked fandim niekomu inemu, Lewis je rozhodne jeden z najlepsich jazdcov v historii. A patri k najferovejsim na trati. Aspon podla mna

2 Likes

Suhlasim s tebou . Je jeden z dvoch najlepsich na svete. Pri vsetkej ucte k Sennovi a dalsim velikanom f1 , najlepsi su MSCH a LH. To co oni dosiahli to je hranica ktoru len velmi tazko niekdo dorovna. O tej ferovosti sa tu bavit nebudeme , lebo v dnesnej dobe uz ferovost na trati nema miesto. Kazdy tlaci na pilu ako to ide. Kazdy chce vysledky za kazdu cenu ci je to majitel teamu , sef alebo pilot.

1 Like

Je vyborny o tom ziadna.
Najlepsieho v historii nie je mozne urcit.
Rozhodne nepatri k najferovejsim jazdcom, a to ani nahodou.
Nechce sa mi tu vymenovavat vsetky jeho spinavosti, kto chce nech si to pozrie, je toho plny youtube.
Najslavnejsie pozname, prizabitie Maxa v Silverstone 2021 po ktorom povedal, ze by ten manever zopakoval znovu, ak by bolo treba.

Zhodnime sa na tom, ze mame kazdy iny nazor. Ten tukes s Maxom bol pretekarsky incident. Jazdia na limite a vela x je to o milimetroch. Bola to skvela sezona a som za nu vdacny. Jazdi vpredu uz celu vecnost a v mojich ociach ferovo. Ako som povedal, niesom jeho fanusikom, ale zasluzi si kredit za to co som spomenul. To co povedal po incidente v Silverstone, bolo v zapale tvrdej bitky (nielen na trati ale aj v zakulisi, medialne provokacky a politicke lobovanie), co beriem s nadhladom. Ruku na srdce, ked sa s niekym mlatis cely rok, nemas na jazyku vela peknych slov pri pohlade na konkurenciu. Je to podla mna normalne a sucast ludskej povahy. Ale ked sa chceme pipikovat, stale sa da nieco najst. MIER vsetkym. Bolo by fajn respektovat nazory ostatnych

1 Like

Preco ho “musime” urazat? To co povedal Rosberg - ten co to naschval v Monaku odparkoval, aby ho dokazal porazit, nema u mna ziadnu vahu. Ale fajn :+1:

Kam sa presunie?

Škoda že podľa všetkého to nie je rovnako mimo nej.

Keď Angela zrazu skončí len tak.

@Stanley100 neviem možno pôjde šéfovať Hintse.

A možno fakt len možno sa už šíria všelijaké info prečo skočila.

Každopádne fans LH už presne vedia kto za to môže.

pravdou je, že nam fans LH, bude Angela velmi chýbať, prostredie f1 nam svojou energiou velmi spríjemnila :pray::innocent: no ale konspiratorka @Kiks potrebuje vidieť senzáciu za odchodom Ang a provokovať aj slušných fanúšikov Lewisa :sweat_smile:

Preco je v tom podla teba “chyba” Hamiltona? Alebo som tvoj koment zle pochopil?

Ako zrazu konci ? A kedy je ten cas skoncit, aby to podla teba ako odbornika na F1 nebolo “zrazu” :smiley:
Vieme, ze Russella teraz vsetci porovnavaju s Hamiltonom, tak mu zacinas nakladat a zhadzovat ho. Minulu sezonu ho mal zjazdit, no nemat nahrabane bodiky zo zaciatku sezony ked im auto skakalo, neviem ako by dopadol. Na taky talent aky ho pasovali, vela neuakzal.

1 Like

Lebo jazdi v tom time ako jej Russell a timovy kolega je super cislo1 :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil:

Akurat vcera pred treningom som pozeral tusim GOAT a preberali, ze kto je najlepsi ci michael schumacher alebo hamilton ako pilot f1 a vraj podla statistik je nim prave juan manuel fangio.

Len tak pomimo :v:

Ferrari zachráni len Hamilton lebo keby on tam prestupil tak zrovna budu mat najlepšie auto verim tomu on ma stastie na to a to mu nefandim

Lui je nejférovější tím jak naráží ostatním do zadních kol, v tom je Lui opravdu nejlepší na světě :laughing: :laughing:. Jinak se stačí podívat jak tento skvělý jezdec, bez nejsilnějšího auta není schopný ani vyhrát závod.

Ja mám svoje zdroje a ver tomu že lepšie ako dristy na twitteroch.

Zázračne odišla tak náhle ?

Prečo asi že ?

Mimo to fans LH za tým už vidia Russella takze kto je tu konspirator?

No ešte minulý víkend bolo všetko Ok a náhle po internom cirkuse skončila ? Porozmyslaj.

A ■■■■■■■ že veľa neukazal keď v time ktorý evidentne nemá záujem ublížiť Lewisovi keď ho v prvom roku porazil chce odvahu

Zhodou okolnosti akonáhle to nie je dobre tak sa to opakuje.

Dobrý pilot jazdi aj v zlom aute.

Porozmyslaj kto z nich to robí.

A dristy ako sa Lewis zlepšil si strčíte > zase je tam kde bol a rozdiel je ešte väčší ako minulý rok.

Mimo to ja som s LH nemala problém ešte do testov.

Kritizovať som ho začala potom lebo vidím čo stvára a ako sa správa. A nie nie je to Ok čo on drista

K tomu, že je odchod Angely dost zvláštní, opravdu není nutno jít do nějaké velké konspirace. A taky je nesmysl si myslet, že do toho ryjí jen “odpůrci LH”. Reálně totiž jeden z nejvážnějších výroků potvrzujících, že to asi nebylo “jen tak” pronesl Toto Wolff. Konkrétně se nechal slyšet, že “Vyvíjíme se jako organizace, a pokud už věci nefungují, musíme si to upřímně přiznat a udělat změnu.”…
Tohle prostě nevypadá na úplnou idylku a nevidím jako žádnou spekulaci.
Osobně bych si asi dovolil tipovat, co za tím bude a co z náplně práce elitní “head coach” mohlo Lewise vytočit, ale tohle už zkrátka doložit nejde…

Kvůli Angele měl Hamík špatnou fyzickou kondici a proto se rozhodl, že v rámci zlepšení vlastní fyzické kondice si už bude nosit své bágly sám.