Hamilton pripomína Verstappenovi, že sa “musí správať ako majster sveta” | Magazín F1 - F1online.sk

Ty si taký úbohý až to bolí

Postni už tie analýzi kde je T1 na hungaroringu označená ako medium speed corner :smiley:

Všetci čakáme

3 Likes

To odkazal ludom co sa do neho navazali (v dnesnom slovniku -haterom)…nemyslim.si ze by to.bolo odkazane ludom co ho slusne kritizuju resp co s nim nesuhlasia…nerobme z verstapena totalneho magora ked vsetci vieme ze nim nie je

Case closed, na nic jinýho se totiž nezmůžeš :slightly_smiling_face:

Každopádně si vyargumentoval, že Max podle tebe nebyl schopnej zpomalit dostatečně ani do pomalé zatáčky.

Jinak čekáme, jak Adrian na podzim oznámí odchod do důchodu, co si tu vypisoval po oznámení jeho odchodu z RBR

mr-clown-portrait-funny-shocked-600nw-2344618835

3 Likes

Už máš potvrzenýho Adriana do důchodu, a že se v RBR nic neděje, twitter odborníku? :slightly_smiling_face:

To zas rHapo neotevřel google překladač ani :grinning:

Dik že si dodal analýzi a klasicky keď nevieš doložiť jak nikdy nič tak sem motáš Adriana a Maxa :smiley:

2 Likes
  1. máš odkaz na nejpomalejší a nejrychlejší zatáčky, tam se můžeš dozvědět rozdíl v rychlostech
  2. o Maxe v T1 a Maďarsku tu jde cdlou dobu
  3. začal si tu nesmyslně kopat a chceš něco doložit, přitom x tvých výroků nejsi schopen doložit.

Takže v kalendári je iba 5 pomalých a 5 rýchlych zákrut hej? :smiley:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: zakop sa ešte viac

2 Likes

Které zatáčky vozy F1 nejhůře zvládají?

  • V Monaku
  • Na Hungaroringu
  • Výjezdy z garáže.

0 účastníci

Máš v tom článku tabulku, fakt budeš ze sebe dělat ještě většího idiota? :slightly_smiling_face:

Nemožem robiť väčšieho idiota zo seba lebo túto poctu už tu držíš ty po tom čo postneš ako “analýzu” článok o najpomalších a najrýchlejších zákrutách, zatiaľ čo každý dokument, analýza od jazdcov F1 alebo priamo F1 rozpráva o T1 v Maďarsku ako o pomalej zákrute zatiaľ čo ty tvrdíš že je to medium speed corner :smiley: :smiley:

3 Likes

Tak ty tvrdíš, že 20km/h + v F1 není žádný rozdíl, já tvrdím, že je :slightly_smiling_face:

Taky potvrzuji že 20km/h je rozdíl. Bude to chtít anketu :smiley:

1 Like

Ale tak místní twitter odborník, co potvrdil odchod Adriana do důchodu a žádného boje v RBR přece ví nejlíp :smile:

AHHAHAHAH - ešte si dáš vlastný gól :DDDDDDDD

“Medium speed corner” :smiley: :smiley: :smiley:

4 Likes

Do 20 km/h je překročení za dva trestné body.
Nad 20km/h je to za tři tresné body.

1 Like
Je v F1 rozdíl 20km/h +?
  • Ano
  • Ne

0 účastníci

Já jezdím jak mám, jsem zodpovědný řidič bez trestných bodů :slightly_smiling_face:

1 Like

Já o body přišel 2x. Vždy se jednalo o dva bodíky.

1 Like