Hamilton odmieta, že by sa s Red Bullom zahrával: Ja takéto triky nepotrebujem | Magazín F1 - F1online.sk

Bolo brzdenie Lewisa Hamiltona v závere Q3 úmyselné? Pokúšal sa takto “zabrnkať” na nervy Red Bullu? Ak áno, tak bol dosť úspešný, Christian Horner už stihol jeho správanie označiť za “nešportové”. Hamilton však na tlačovej konferencii jasne odkázal, že on nič také nepotrebuje.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/38191/hamilton-odmieta-ze-by-sa-s-red-bullom-zahraval-ja-taketo-triky-nepotrebujem

Zial, RedBull sa moze hnevat jedine na seba. Nie je ulohou Hamiltona zaistovat im optimalne vyjazdove kolo. Ak mali s jeho tempom problem, tak to mali lepsie zvladnut s timingom alebo Hamiltona predbehnut. Ak je to naozaj tak, ze to jeho vyjazdove kolo bolo rychlejsie, nez to pri prvych pokusoch, tak sa tu tak ci tak neda o nicom nesportovom ani len bavit.
Inak si myslim, ze sa z toho tak ci tak robi vacsia senzacia, nez to v skutocnosti je. Tlacenica a nespokonost s tempom superov je v kvalifikacii staly problem, kazdy sa pozera primarne na seba a najma na kratkych okruhoch to nie vzdy vyjde optimalne.
Vacsi problem je tempo RedBullu. Dnes to opat pripomenulo rok 2020 a ak sa ten trend potvrdi aj na rychlych okruhoch, tak to je v keli s celym bojom o titul. Mozu ich mrziet stratene body.

" Nikdy som nemal dobrý pocit z tohto bučania. Ale ak to má na mňa nejaký efekt, tak ma to poháňa vpred. Neprekáža mi to. " - nepovedal nahodou “… such a good feeling” a teda to myslel trochu inak? Prepis som nepozeral ale tak sa mi zdá, ja len ze ci to nie je zle prelozene.

Lewis ho nepustí, v žiadnom prípade, vyhlásil Nico Rosberg , ktorý spolukomentoval kvalifikáciu na Sky Sports.” - pozeral som to na Sky a vobec mi nedoslo ze to povedal prave Rosberg :sweat_smile: Zacinam mat pocit, ze Rosberg poslednu dobu sa snazi hrat psychologicke hry na Hamiltona namiesto Red Bullu :smiley:

Edit: “I’ve never actually felt so great with the booing” cize je tu chybny preklad

1 Like

Ja toho Rosberga nechápem, raz sa snaží vynášať Hamiltona na piedestál sťa mohylu :smiley: aby jeho úspechy voči nemu ešte viacej vynikli, a raz povie také dačo proti nemu alebo hrá takéto “hry”.

1 Like

Neviem, ja ho asi aj celkom chápem :smiley: Na jednej strane sa snazi ho vynasat do nebies aby jeho vykony boli vyraznejsie ale na druhej strane si podla mna stale praje aby Hamilton vyfailil :smiley: A zarovej si mozno aj uzival v tejto sezone ako bol Hamilton psychologicky “mimo” oproti minulym sezonam a pripomenulo mu to jeho stare dobre casy :smiley:

3 Likes

Zábavné čítanie :fist_right::fist_left:

Žeby? to by bol celkom taký “parchant” ale v takom prefíkanom zmysle slova :smiley: Bohvie no ale pekne si to opísal.

1 Like

Bože daj mu rozum… On robí všetko preto aby ho ľudia mali zo dňa na deň menej radi. Tie jeho kecy… Wolf to snáď prednáša lebo títo traja sú čistý bizar zakaždým keď nieco tento rok povedali :joy: ešte nech poprosí fanúšikov aby nabudúce viac bucali :rofl:
Nie je na to odkázaný? No zjavne je keď to robí :joy:

@jason_bourne1995 Rosberg je komik č. 4 darmo Toto ho naučil. On sam nevie co chce. Ako píše @donnie_darko hore on si hladká svoje ego ale zároveň sa v duchu zábava ako sa ukazuje Lewiso znova v plnej paráde :joy: a len sa z toho vytesuje a podporuje to

1 Like

Dovod? Ked tak svojmu inzinierovi. MJu dost casu si naplnovat vyjazd do meraneho kola a iba idiot si moze mysliet, ze ist hned za MB v sitaucii ako je momentalne medzi RB a MB je dobry napad. posrali si to sami.