Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Tiez ma skoro odyebalo :joy::joy::joy::joy: uf

2 Likes

Stym ta zmiešali

4 Likes

Strasne smiechy co mu davate. :joy:

Mal by som problem vybrat ci je lepsi jezko a jeho “Hogra sme uz videli” alebo tvoje “S tym ta zmiesali”. :joy: :clown_face:

4 Likes

Že ty si zase pašoval drogy a část sis nechal pro sebe?

Jsem zvědavý jak si s takovým budíkem poradí dnešní ajťáci.
A sousedi taky ráno moc nadšení nebudou. :rofl:

2 Likes

To máš budík na 7. Ne na 4.20. :smiley:

2 Likes

Ted nevim presne co myslis :man_shrugging:t2:

Bez mučení se přiznám, že když mi tento budík asi čtyřiceti léty spadl ze skříně, abych ho neuváženým plácnutím ruky nerozbil, tak se mu ulomil čudlík na nastavení budícího času.
Jinak je to skutečná velikost budíku. Kdybych ho strčil do stoupačky, tak probudím všechny nájemce výškové budovy. Monitor má 28".

4 Likes

Ja nedavno studoval slunecni hodiny, skvela vec. V ty dobe neznali tlak a casovy pres, navic kdyz nesvitilo slunce cas se nemeril, mohls chodit vsude pozde a nic se nedelo :eyes:

1 Like

Musely to být nádherné doby, když čas nebyl nejdůležitější na světě.
I tak byl neúprosný třeba v hospodářství, když krávy měly touhu podojit.

1 Like

Jo no, dneska ta zazaluju

1 Like

Byly i slunecni kalendare, lide vedeli co kdy delat, kdy zasit, kdy je cas sklidit atd a to stacilo. Casto si tu dobu predstavuji, lide museli byt klidnejsi, meli spoustu casu, nebyli psychologove, terapeuti, nebylo jich potreba.

Kdyby nesliboval přes sociální sítě, ale přidal vlastní ruku k dílu, tak by byly spokojené všechny strany. :wink:

1 Like

Sluneční kalendáře mě fascinují dodnes. Naší předci byli skuteční hračičkové. Klaním se jim.

1 Like

Je to vazne skvela vec a obdivuji to jak lide dokazali s prirodou pracovat. Dneska jsme v zajeti casu jak vezni, objevujeme udrzitelnost, vec ktera byla prirozena, nesnasim to slovo.

Neumím to správně popsat, ale chodit spát se slepicemi by se mi taky moc nechtělo.
Na druhou stranu, když kotvíme někde v zátoce bez signálu, tak se ke svobodě taky dostáváme.
Pravda, vstáváme podle sluníčka až se nám chce, né kvůli povinnostem.

1 Like

Moment, to už je jako pro dnešek konec? :cry: :grin:

1 Like

Se slepicemi bych spat nechtel :sneezing_face:

To je presne ten jeho prvy nick, co som nedavno spominal, ked tu machroval, ze on si nemusel robit novy profil. Diky

6 Likes

Máš zkušenosti s užíváním Maté čajů?

1 Like