Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Že mu to ale trvalo, bingo. Nakonec se to povedlo :smiley: :handshake:

Shitner dosiahol Hogrov level chromozoma. Vycita niekomu nadavku “traged” a par minut predtym vygrcal toto:

Ked si budem po 50ke robit takuto hanbu na internete, kopnite ma do hlavy prosim.

3 Likes

povolame toho NAJSCHOPNEJSIEHO, neboj sa :grin:

4 Likes

Ok majteli rovnováhy. Ty si psal, že přistupuješ ke všem stejně. Když jsem psal, že to je lež, tak si útočil.
Jinak v čem pravdu? Že nejsi nestranny? Že podporuješ ty blbce v hejtovani? Sám si to potvrdil

1 Like

Trapas, už to není co to byvalo, potom co si dostal druhej ban

1 Like

pristupujem, teba nedokazem vnimat inak ako trageda, preto k tebe pristupujem STEJNE ako k inym tragedom

k ostatnym pristupujem rovnako ako k beznym dobrym ludom, co su dobri aj ku mne

4 Likes

vcelicku odoberame

3 Likes

A hádky na fóru jsou jejich jediný sociální kontakt s normálními lidmi. Proto se tady drží jak howna košile. :smile:

3 Likes

Už to nemusíš vysvětlovat :slightly_smiling_face:

vidis ako prirucka pre seniorov zabrala :smiley:

@Hedgehog a je to vonku. Mali by sme ho lutovat. :clown_face:

4 Likes

1 Apríl už byl, ty jsi fakt marný

Tak to jsem rád, že tě to donutila přiznat :clap:

co priznat? :smiley: ze teba a hogra nemam rad a adekvatne tomu pristupujem k diskusii s vami? :smiley: to mas pravdu ale na to prirucku nepotrebujem

To víš, že ne, trapně lže, kroutí se a sám tu přizná, že tu je, aby dělal support pro svý vypatlaný kamarády co tu hejtují🙂

1 Like

pozor aby si neporusil pravidla, pan moralista Situs ti to da zozrat

2 Likes

DOKAZY DOKAZY nemas nic len prazdne kecy hogrik :smiley:

2 Likes

Ten stary prostitut ma ma v ignore liste, a tak nevidi moje prispevky, som v pohode. :smiley:

1 Like


Hezky si zničil další diskuzi

ajaaaaaj o tri body, to zas Alonso prenesene prehral a Ferrari vyhralo :frowning:

3 Likes