Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

tak bud transparentny a daj sem nejake dokazy, ze to je airobot, notak, verejnost si to zasluzi predsa vediet, ci je to pravda alebo neni, nestaci iba napisat ANO JE TO ON

to by ale nejake museli existovat prv, ze :slight_smile:

1 Like

Slíbil, taky jsem ještě na ně hodnej. Ale jak můžu bejt hodnej na někoho, kdo nedokáže respekotcat ostatní a jiný nazory?

prvy hogrov precedens?

2 Likes

Život je o kompromisech. Někdy je lepší ustoupit. :slight_smile:
Ustoupit neznamená, že jsi prohrál. Možná budeš jen moudřejší… tak, jako to říká to pořekadlo. :slight_smile:

3 Likes

Hah, tak toto je gol, ze on tu ide na niekoho vytahovat multinick a chudak tu ma sam viac nickov. :clown_face:

Ako hlboko henti chudaci este klesnu? Co bude ich dno? Mohli by sme na to spravit anketu a predpoved ako Simpsonovci. :smiley:

Hele, musíš trochu přitlačit a zkus vymyslet něco originálního a ne jen papouškovat a otáčet, co ti napíšu. To dělají děti v družině. I když ty se mentálně jejich úrovni dost blížíš, takže vlastně co po tobě můžu chtít. :face_with_hand_over_mouth:

3 Likes

Jaká veřejnost? :grin: Já nejsem kat ani jeho máma. Jos to ani nepopírá, že má více nicků. Možná ho odhlasoval on sám :face_with_hand_over_mouth:

nah ankety tu maju nulovu relevanciu, kedze su hned spochybnene lebo otazky neboli stylizovane tak ako by si niekto prial :smiley:

1 Like

Jsi génius, to je vidět :grin:

jezis okej, vymyslel si si so svojimi kumpanmmi, ze tu ma triper multinick a sirite to tu ako trapnu konspiraciu od antivaxerov :smiley:

zase si raz ukazal jak mlzis klames a nesi transparentny a chces odo mna aby som bol iny? nenechaj sa vysmiat dedku

2 Likes

On teď odpovídá těm, kteří se ho na nic neptají a uděluje nevyžádané rady. :slightly_smiling_face:

To, že takhle fungujete vy, neznamená, že tak fungují ostatní. Vaše druzeni je znamka pomalého mentálního vývoje

ved je to cele smiesne s tym Triperom :smiley: cakal by som to u hocikoho ineho ale u Tripera to je tazko uveritelne :smiley:

hlavne mi hogrik komentuje prispevky aj ked ma ma v zuboch, a potom sa cuduje, ze ho oznacim za toxicky exkrement

2 Likes

Horner a RedBull je mým vzorem, popírám všechna obvinění. Honza to prošetřil, a zprostil mě viny. Zbytek jsou jen spekulace a nic vám do toho není.

1 Like

Ty se cítíš prakticky vedle každého, jako vedle génia. To jde ruku v ruce s tou nedostatečnou mentální výbavou. :pinched_fingers:

2 Likes

Právě, neskutečná laťka :grin:

navzdy uz u mna budes klamarom co si vymysla, mozes si pisat co chces :smiley:

vlastne som zabudol, u rHapa si takyto druh uprimnosti moc neocenil, holt sa ucime na chybach

3 Likes

daj dokaz tragedko, alebo cus a odid

Lhář píše o tom, že je někdo lhář. Ty jsi blbej až to drhne luft

1 Like

Pochop že u Tripera to dopadlo podle pravidla “s čím člověk zachází, tím také schází”.

2 Likes