Hamilton o manévri i oslave: Spravil by som to zas a presne rovnako | Magazín F1 - F1online.sk

Red Bull, jeho prívrženci aj istá časť nestranných fanúšikov si po pretekoch vo Veľkej Británii poriadne podala Lewisa Hamiltona. Jednak za jeho predbiehací manéver v Copse, jednak za jeho popretekové oslavy. Brit však vo svojom konaní nevidel nič kontroverzné a vo štvrtok pred pretekmi v Maďarsku vyhlásil, že keby sa situácia zo Silverstone zopakovala, nič by nemenil.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/37820/hamilton-o-manevri-i-oslave-spravil-by-som-to-zas-a-presne-rovnako

Preco by nemohol oslavovat :rofl:
Ved Ver videl mimo monopost a utcite aj kopu zaberov, ked boli preteky prerusene…
Zase sa robi medialny osial okolo toho, nech je o com pisat :man_facepalming:
V prvom rade sa treba pozriet na to, ako jazdi Verstapen, potom kopat vsade okolo seba…

Tak LH44 nič nevdel o Maxovi ale zas Toto vedel že max je v poriadku. Take protichodne infomácie ktoré dávajú do médií

Verstappen si už nabudúce tiež dobre rozmyslí, kedy a akým spôsobom bude zatáčať, aby neprišiel o body :slightly_smiling_face:

Takže vlastne povedal, že aj v budpcnosti je ochotný urobiť manéver,ktorý bude potrestaný komisármi ako nebezpečný. Čistá arogancia… Na mieste RB sa s ním nebabrem a zostretlím ho z trate. Aj tak Max dostane maximálne 1é sekúnd. Čo pri Hamiltonovi mimo pretekov je prijateľné riziko.

1 Like

Ved vsade boli zabery ako vystupil po vlastnych. Ake ine info treba?

Nebude, ten sa nepouci

presne mal ubrat a zatocit rovnako :smiley: to by boli asi 2 DNFs (minimalne nejake poskodenia a kaput tyres) skoncili by obaja v strku a nie v bariere

tak ako Schumi v 99 zlomena noha a mimo na ~1/3 sezony, to uplne staci

aj tak mozes mat vnutorne zranenia, to sa stalo napr Totovi 12-13 rokov dozadu na “ringu” - vystupil z auta, presiel za barieru a potom odpadol.

už je to otravne stale sa to čime okolo jedneho a toho isteho dajte už pokoj s tim hamkač je pokritec a max to sa me ani by som sa nečudoval keby sa taka situacia zopakovala len v opačnom garde

vo svojej zaslepenosti zabudas na to, ze neda sa odhadnut kto z tej kolizie vyjde relativne bez nasledkov a kto vypadne

1 Like

Pochybujem… ten to bude chciet oplatit…

Asi áno, bude mu to chcieť vrátiť. Jeho ego mu nedovolí to hodiť za hlavu len tak.

Ved co stvaral po brazilii s Oconom… Vedel, ze je o dost rychlejsi na cerstvych pneumatikach. Tim ho na to upozornil a on s nim aj tak bojoval a vytlacal ho :smiley:
Verstapen ma najvacsie ego, sa divim, ze sa najdu ludia co ho brania aj v suboji s Hamiltonom… Ale tam je uz iny problem, tam nebojuju Verstapfans, ale Hamilthaters :hugs:

Tak ludia su unaveni z toho ze stale vyhraval mercedes. Mozno treba Maxa nechat par krat vyhrat bez boja aby sa situacia upokojila.

Verstapen je ten posledny, komu prajem titul… To nech ma radsej Hamilton 20titulov, ako on jeden :money_mouth_face:

a cim si iny ty ako ostatni Hamilthaters?
je velmi smutne, ze F1 sa dostala do bodu, kde ludia na miesto toho aby odcenili technologicky a jazdecky pokrok jednej alebo druhej stajne sa uchylia k nenavisti toho druheho… smutne. toto zial nema so sportom nic spolocne.

1 Like

Asi si VC britanie prehliadol :smiley:
Uz len tato VC dokazala, aky je Ver zakerak. Viem, byvali jazdci, komentatori a aj vseci v RB vinia Hamiltona z umyslu… Ale kolko krat to takto Ham spravil ? ja si pamatam iba 2suboje s Alobonom a potom s rosbergom… Verstapen spravil prasarnicky uz niekolko krat a prepac, ale v tom prvom kole keby mne takto pri kazdom priblizeni prebehol 3x z lava do prava a blokoval ma, alebo na poslednu chvilu zmenil smer, vyrazil by som hoz trate a absolutne by som sa nezdrahal koli mediam ci fanusikom, ci nejakemu piskotu dristat do medii, ako ma to mrzi, alebo ze ma zaujima jeho stav…
Taky arogantny jazdec si nic ine ani nezasluzi, len ma bavi, ako Marko s Hornerom vyskakuju a dristaju nezmysli. Pritom ked Ver niekoho vystrcil, oznacili to za genialny tah, ze je to pravy jazdec, ze ak mu super necha coilen 10cm, ze ich Max vyuzije. Inak by uz nebol pravy zavodnik. A teraz robia take halooo okolo britanie a pritom Ver vedel o Ham aj napriek tomu krizoval jeho stopu. Ano vacsina ma na to iny pohlad, neberiem ho. Ja to vnimam, ako Alonso. Ak uz vedla vas super je, treba mu nechat miesto a neignorovat ho, vyparit sa nemoze zo zakruty.
To, ze mal Ham medzi sebou a bielou ciarou este 1m neznamena, ze sa musi pohnut dnu, tak isto mal Ver hore na vonkajsku kopu miesta, aj napriek tomu sa priblizil k superovi a skrizil ho…
Zavod je za nami, Ham si odnasa 27bodov, Ver 3 :smiley: len tak dalej…