Hamilton nie je fanúšikom klimatizácie v kokpite: Treba mať natrénované | Magazín F1 - F1online.sk

Tak nejak bych rekl, ze pekne shrnuta uroven nekterych prispevatelu fora. Musim rict ze jejich absence mi opravdu nechybi. :slightly_smiling_face:

4 Likes

Hamík chlazení nepotřebuje.
Jako velezkušený matador si lehce dokáže zchladit žáhu na Emilovi. :grin:

Vravim ze ma tvoj trolling unavuje, 3 krat to uz nenapisem.

1 Like

“Lidé, kterým se jeho jazyk nelíbí, ho nemusí poslouchat.”

1 Like

Však já se ptám vážně. Kde jsem tohle tvrdil?
Že to píšeš stylem, že jsem tohle měl říct.

1 Like

A ja som vazne odpisal, sorry ale nemam IQ 90 aby si ma takto oblboval… Tieto tvoje momentalne caste hry k nicomu nevedu, pokracuj a pridas sa Hellhogrovi, odkedy je v ignore moj zivot je lepsi a nestracam cas s tymito hrami… Mna bavi diskusia, preto tu chodim, keby ma bavili mindgames tak by som siel do politiky… Nic osobne, ale na toto nemam cas

5 Likes

Odpovím si teda sám.
V životě jsem to nepsal, tak to nepiš stylem jako bych to psal já. Díky

1 Like

Vynikajuco, takto funguj vzdy.

1 Like

To sú aj futbalisti a tiež im v horúcich podmienkach dajú v turnajoch ako EURO v polke polčasu pauzu na občerstvenie navyše. :slight_smile:

5 Likes

Máš to v článku napísané ako je to možné. Budem taký dobrý a dám ti to sem znova. Stačí ti prečítať poslednú vetu:

Strašne by som sa smial keby tento rok sa Hamilton niekde v Singapure alebo na podobnej horúcej VC dogrcal do prilby alebo musel odstúpiť kvôli teplu. Neprajem mu to, ale karma by to bola krásna.

5 Likes

Že do toho mluvím, do první zatáčky, jako v tom závodě Hamilton, to zvládl i Sargeant. Hamiltona se umím zastat a nemám s ním nejmenší problém, ale celá tahle záležitost se týká hlavně GP Kataru 2023, ze kterého vypadl po 300 metrech, takže to opravdu férově posuzovat nemůže.

7 Likes