Hamilton nemieni skončiť, no uznáva, že s ôsmym titulom všetko mohlo byť inak | Magazín F1 - F1online.sk

ale no, netrep :smiley:
ten titul ktory ziskas o ± par bodov, je… “prakticky” rovnocenny s tym, kto skonci na druhom mieste…

detto 2007 massa/hamilton… za mna maju titul obaja…
2008 kimi/hamilton
2016 nico hamilton
2021 max /hamilton…

v ociach feroveho fanusika, povazuje oba mena ze ten titul maju…
ze je tam furt hamilton, je skor nahoda, ako nejaky fakt dokazu sily.

Proste, titul by si zasluzili obaja…

Titul sa totiz neziska za JEDNO KOLO v ABU DHABI ale za vykony v celej sezone…

Prepojenie je velmi jednoduche, napovedu som ti uz dal. Skus podumat, zlaticko.

Ok, ďakujem za info :slight_smile: .

1 Like

To je ešte stále jedna séria pod F3 potrebuje minimálne 3 roky ak ich všetky vyhrá z prvej supy. Potom do F1 a to určite nie rovno do Mercedesu.

A tresnut ako na neho Mercedes doslova čaká ? Prečo by mal ? Ten chlapec ma ešte raz 15 rokov ! To je čistá fantasmagoria.

Mercedes ozaj nie je odkázaný na Kimiho momentálne to len v tvojich snoch. A len v nich ho 18 ročného pošlú jazdiť ZA Mercedes. Zbierať tituly :woman_facepalming: Ozaj aj sny majú hranice.

Bože ty si ozaj zaslepený. Stále toto svoje aj keď to nemá ani logiku a ani reálny základ

Určite dajú robiť náhradu za Lewisa 18 ročnému chlapcovi !

Ešte raz jeden takto talentovaný v tomto veku a s týmito výsledkami tam už je tak prečo by na neho doslova čakali ? Stacilo by uznávať aj niekoho iného Ako Lewisa.

Rezervného jazdca týto robia len a len preto, že sú piloti Mercedesu ani jeden junior az do Kimiho toho nie je schopný. Lebo Vesti na to nemá, Áron tiež nie. A oni majú skúsenosti.

Okolo roku 2025 bude Kimi tak maximálne na simulátore v Brackley ak nebude už vo Williamse alebo Astone.

Vráť sa do reality ! On je talent nie kúzelník. A Mercedes nie je particka ■■■■■■■ aby šla nejakú budúcnosť stavať na 15 ročnom dieťati keď tam majú pilota čo to zvladne.

Jediný problém je tvoja zaslepenosť, tvoje presvedčenie ako k LH sa nikto ani priblížiť nedokáže, aký je Russell luzer a najmä to že sa ho tak ako väčšina fanúšikov LH začínaš bat. A je to na vás strašne vidno až to nie je ozaj hodné fanúšikov 7x MS.

Kimi nie je problém ten ma 15 a sám dobre vieš že tak Mercedes nepracuje. Tak teraz chválime jeho. Fans LH chválili aj Russella kým sedel vo Williamse a dnes sa mu smrťou vyhrážajú.

Ale tieto kecy ? Natoto si do úst sám > lebo to čo píšeš je dokopy nezlučiteľné.

Bohužiaľ nedavate to a kvalitne. Ty si len príklad.

Já píšu o voze a vy o koze. Nevadí.

Nie ty píšeš veci ktoré sú v úrovni fikcie. O juniorkach a kariérach pilotov v nich nevieš reálne zjavne nič. Kimiho si videl vôbec pretekať ? ( nie že by si nemal pravdu že je od pohľadu výnimočný len sa pýtam koľko krát si to videl)

Si si ho vybral lebo ma nejaké výsledky > ruka na srdce koľko jeho pretekov si videl ? Koľko si videl Russelovych v tom veku ?

Vieš koľko talentu v 15 rokoch bolo v motorsporte ? On ma talent aj podmienky aby to dal ale ma 15! Ja ho sledujem baví ma na neho pozerat, jazdi fantasticky, talent to je obrovský, veľmi mu fandím a dúfam ze ho v F1 uvidíme. A ešte radšej Ja uvidím dvojicu Russell> Antonelli lebo by ma to bavilo, tak ako ma baví táto čo je tam teraz.

Tlačis tu niečo čo je od pohľadu nepravdepodobné a dokonca ako Mercedes na neho čaká a bez neho je stratený !

Sám sebe nakladáš do úst a protirečíš si ! Jeden si nezaslúži ani tvoj rešpekt druhý ide byt LH ! Pritom sú si taký podobný.

Strach to je > to je posledné týždne bežný jav. Ja už som si zvykla.

Ale aspoň trochu racionality do tých nápadov by neuškodilo.

Tak jinak.
Lewis Hamilton dřív nebo později skončí.

A když skončí, tak bude volná sedačka. A na tu volnou sedačku dosadí Kimiho.

Kimi bude dělat dvojku a učit se od nejlepšího George Russella.

Neposadia ho tam.

Lewis skončí možno 2025. Musel by ťahať dlhšie čo podľa mna je nereálne. Nie keď vedľa je Russell a okolo iný mladý žraloci > on tiež nie je kúzelník a vek nezastaví. Osobne rátam že 2024- George dostane 3 roky vedľa LH a potom Lewis odíde. Možno ešte získa jeden titul a postúpne uvoľní trón.

To Kimi možno ešte nebude v F1, nie to v Mercedese.

Mercedes toto neurobí> takú sokovu terapiu. Nikdy to nerobil. On ukázal že na to ma > dostal najlepšie možné podmienky, a naďalej ich dostane. S Gwenom je v dobrých rukách. Takisto ako s Mercedesom. Ma všetko čo potrebuje a aj bude mať aby zúročil svoj talent. To som si istá. Dostane testy, FP1, simulátor, inžinierov keď bude takto jazdiť aj v F3/F2 aby to cele zvládol.

Ale napriek tomu ho hore nehodia učiť sa plávať vo vriacej vode. Keby chceli tak niekde 2018 robí už dvojku Ocon. Lenže nebol na to pripravený. Tak ako Russell nech bol akokoľvek suverénny v juniorkach na to nebol ready postaviť sa skúsenejšiemu jazdcovi v top aute v 2019 hoci to čo Bottas by asi zvládol.

A neurobia to ani Kimimu. Posunu ho niekam nižšie > možno do Astonu. Rok dva mu dajú.

Najmä po tejto skúsenosti. Georgovi to prospelo > jazdecky a podľa mna aj ľudsky. 3 sú asi veľa ale rok -2 Kimi dostane- na tu dobu tam niekoho posadia tak ako teraz Bottasa. Charles je ďalší príklad.

Sleduješ ty ich prácu s pilotmi vôbec ?
Takto Mercedes nepracuje.

Donedávna si tvrdil že mladého čo by robil chyby ( ktoré v zasade nijaké hlúpe nerobí) tam nedajú lebo v boji o titul ich to môže titul stat ( nakoniec ich asi stalo titul že ho tam nedali) ! V 2025 to bude inak ?

Dvojica Russell > Antonelli je top ( ak Kimi ukáže na co ma aj dalej) tak ako teraz Hamilton > Russell. Je to môj favorit ako niekedy Russell a tu dvojicu by som si pozrela. Ale nebude to skôr ako 2027-28 a to tu už Lewis nebude 100%

v podstate máš pravdu: |4.|George Russell|203|
|6.|Lewis Hamilton|168|

Ak Lewis jazdi iba preto, ze minuly rok mu osmy titul usiel tak sa obavam, ze si na titul uz nesiahne. Russell s nim uz teraz dost cvici a to je v stajni prvy rok a na rozdiel od Hamiltona by krivka jeho vykonnosti este mohla stupat.

Tiež to tak vidím.

Týmové kamiony Mercedesu jezdily na biopalivo a snížily tak emise oxidu uhličitého o 89 %

To zas bude někdo brblat, že Mercedes používá zakázané testování a tím obchází pravidla. :rofl:

No to je také ako povedať, že RedBull nie je absolútne dominantný tento rok, lebo Ferrari malo dobré prvé 4 preteky. 2017-18 malo Ferrari v prvej polovici lepšiu maximálku na rovinkách, ale tradične ich Mercedes predbehol vo vývoji a po letnej prestávke už bol o sekundu rýchlejší.

HAMILTON v nadpise a hned vieme ze bude najviac komentov :smiley:
Nielen najlepsi jazdec historie, ale aj celebrita okolo ktorej sa toci svet :smirk:

Posadí. Tohle je budoucí velká hvězda F1.
Mega talent. F4 šampion. Má zvláštní péči.

2026 v F1.

To dostával aj Russell a ?

Pointa tohto ?

Ze jste rikala, ze tam Kimi nebude v 2026, ale ja si myslim, ze tam bude.

V Mercedede určite nie !