Hamilton nemieni skončiť, no uznáva, že s ôsmym titulom všetko mohlo byť inak | Magazín F1 - F1online.sk

Co Tě na tom udivuje? Dyť vyhrávať chceme i my nesportovci. :slightly_smiling_face:

Prezradim ti tajomstvo: ona neodpise. A este jedno a ovela vacsie: ani to neocakavam. :wink:

Ako obvykle si strelil mimo branku. :grinning:

Puff, veď ty si mal určite lepší priemer známok ako majú v Afrike :slightly_smiling_face:

Mekáč sa zvykne používať v diskusiách ako McLaren.

A to už prečo ?

Bože to sú kecy

Prečo konkrétne ? Russella pochválil XY krát> to si asi nevidel. komentovať veci ktoré nevedia ľuďmi ktorí ho ani elementárne nesledujú sa stal koníček mnohých na tejto stránke a keď dôjde za co tak mna. teraz tu prídeš z trapnymi poznámkami na moju adresu> bohužiaľ si si nevšimol že oboch ako pilotov ja rešpektujem, k Charlesovi mám aj ľudsky blízko v tom, že jeho povaha a prezentácia mi vyhovuje. Prečo by nemohol spomenúť aj niektoho iného? Mimo to Pokial sa nemýlim LH je autor myšlienky, že kedykoľvek odíde tak George to zvladne.

A to je to jeho priamy super > nie Norris v Mclarene či Charles vo Ferrari.

Takze o čom sa bavíme?

A už vôbec neviem prečo by som nemala odpisat ? Čo som ty, že budem prúdiť pritom fakty nikde ?

@PUFF ty máš bohuzial z Russella ťažký komplex, že ? Keď toto napíšeš. Ale neskutočný > hocikoho si schopný tam napchať aj 15 ročne decko. Už to je až vtipne. Bottas ti nevadil > záhada :joy:

Stačí za posledný mesiac, či mám ďalej googlit ? Na rozdiel od teba mám aj ine veci na práci ako bezdôvodne komentovať ostatných> ale keď si si to pýtal> no tak to dostaneš.



Tohle bude mega star. Novej Schumacher, Hamilton, Verstappen atd.
https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0zCrIMzOsSM4wYPQSTcxLKUpNVMjOzM1USMwryc9LzcnJBADpKQzc&q=andrea+kimi+antonelli&oq=Andrea+kimi&aqs=chrome.1.69i57j46i39j0i512l3j0i22i30l3.2636j0j4&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&chrome_dse_attribution=1

Presne si vystihol svoje komentáre, prd vo vzduchu - bezcenné.

Zasa daval rozhovor ked je nahuleny? Milujem ked si prechadzame tazkymi chvilami :rofl: veslujeme na Totovej lodke :rofl:

Žial, jazdí v špatnej akadémii a ešte má chalan dlhú cestu pred sebou.

Ešte raz a naposledy ! Taký rekord v tom veku mal aj Russell, a nie si schopný uznať mu nič hoci on sám už dokonca sedí v Mercedese. To tiež bolo zázračne dieťa, vyhralo v každej kategórii kde prišlo a celkom jasne. Prirovnávali ho k LH od 12 rokov snáď. Podľa tejto teórie by si ho mal milovať a nerobíš ine len vkuse spochybňuješ všetko co urobí a dristas ako ho Lewis porazí aj v 50!

Keby bol Kimi dnes v F1 alebo v F2 už by si to iste kecal o ňom! Toto je čisté odbúravanie pozornosti.
Jediný rozdiel je že Kimi nie je riziko pre Lewisa! Ktoré ty nie si schopný dať a tak chodíš a kecas toto.

Ten chalan je ohromne šikovný ale ma 15> ešte z neho nemusi byt nič. A Mercedes ho do autá v 18-19 rokoch určite neposadi. Najmä keď ešte Nie je ani v F3. Jedinú výhodu čo ma a prečo môže mať to v tomto veku jednoduchšie je že jemu to už teraz plati Mercedes > nie preto že je šikovnejší ale preto že keď ma 14-15 rokov tak Mercedes ma akadémiu. Preto ma veľa veci aj ľahších > neplatia mu to rodičia zo svojho.

Kimi je síce šikovný ale lepší od trojice Verstappen, Leclerc a Russell v jeho veku nie je. To je taký typ čo o tých pár rokov bude mať fotky ako sa mu jeden z nich podpisuje keď bude ich kolega tak ako mal Russell. Ale to nebude skôr ako o 7-8 rokov.

Ako vravím úplný komplex > nie si schopný uznať Russellove kvality lebo sa ho bojíš a namiesto toho tu pchas 15 ročne dieťa ktorého vývoj je stále otázny aj napriek talentu.

A urobiť z neho teraz Schumachera či
Hamiltona je čistá mimoza. 15 rokov ma !!!
O juniorských sériách zjavne nevieš nič, keď toto tresnes.

Ja na rozdiel od teba Sledujem Kimiho a pamätám si v tomto veku aj sucastnych jazdcov v osobe Maxa, Charlesa a Georga. Rozdiel tam nie je. Čo je pre Kimiho skvelá správa. Len tvoju teóriu to moc nepodporuje.

Kimi pod krídlami Mercedesu bude presne taký Russell > jazdecky aj prezentáciou = lebo to je istý typ ktorý sa hľadá a vychováva. Čiastočne po šablóne LH. Takze neviem o čom sa bavíme. Tak ako je Russell podobný LH dnes tak bude Kimi o 10 rokov jemu.

On jazdi v najlepšej možnej akadémii s talentom ktorý ma len ešte tá cesta ho čaká.

Mne si vravel že som Mimo keď som šla do Mercedesu poslať 23 ročného chalana s talentom čo dokázal Q Williams na 2 a 3 mieste. Som bola zaslepená a neviem co.

Ty tam posielaš 15 ročného chlapca ale ti nie si zaslepený ty si kvetinka :woman_facepalming:

Slovami klasika Mercedes Kimiho momentálne nepotrebuje a už vôbec nie expresne. To mi ty tvrdíš dodnes a to tam sedel Bottas nie jazdec čo skončí LH bližšie za rok nie za 5!

Pokojne sa môže stat že o 5 rokov bude 2-3 roky vo Williamse sedieť on lebo ho nikto nebude potrebovat a nebude považovať za dobre pre neho samého posadiť ho vedľa Russella. A budú da o ňom šíriť presne take dristy ako som ja počúvala 3 roky. Dokonca je to podľa mna dosť pravdepodobne lebo bez prípravy ho do Mercedesu nepošlú.

Vazne sa pytas preco? Odpoved najdes vo vlastnych prispevkoch, skus pohladat. S troskou nadsazky sa da povedat, ze mozes pouzit aj nahodny vyber. :grinning:

A ake toto ma prepojenie s tým že ty ma sa nevieš správať normálne a tak ma spomínaš odveci len aby si bol zaujmavy ? Aj keď to so mnou nijak nesúvisí ?

Lebo toto nijak nesúviselo. Ale ty prídeš a budeš sa tvári akože si vtipný !

A na rozdiel od teba ja ti aj k veci odpisem a nie len ďalšie kecy do vetra čo nepatria k ničomu čo predtým bolo napísané

Zaujímavé :slight_smile: bude v ďalšej sezóne v F3kach alebo jeho cesta povedie niekam inam? :slight_smile:

Měl by jít do 2022 Formula Regional European Championship - Wikipedia

Mercedes na něj doslova čeká.
Nejspíš by měl nastoupit v sezóně 2026.

DeVries a Vandoorne byli rezervní jezdci Mercedesu…
Jeden možná půjde pryč a druhý bude jezdit Formuli E za Dragon Racing nebo prostě za někoho.

Rezervního jezdce možná půjde dělat Ricciardo. Zkušenej jezdec, který by popřípadě zalepil díru, kdyby se Hamilton rozhodl skončit dřív než 2025 a vyplnil by tak díru mezi odchodem Hamiltona a příchodem Kimiho.

1 Like