Pýtať sa v najbližších rokoch Lewisa Hamiltona na koniec kariéry je asi zbytočné. Britský šampión sa necíti starý a na ústupe. Má hlad a chce pokračovať. Vraj keď ho stratí, zavesí kombinézu na klinec.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14656/hamilton-este-mi-netikaju-biologicke-hodiny