Hamilton: Dúfam, že ste videli, že to nie je len autom | F1online.sk

skoda, ze to neskusil znovu v mclarene, s mercedesackym motorom a terajsim technickym timom moze byt kludne mclaren znovu v boji o vitazstva
osobne verim viac mclarenu, ako renaultu

A kde skončil ten Albon? Čiastkové nepodstatné veci tu vyzdvihuješ a uniklo Ti, že Ham vyhral o pol minúty s autom, ktoré v Turecku nebolo najlepšie. Ale tak utešuj sa hlúposťami, výsledky sú jasné.

Albon ho dal dole ? Podla mna dal vsetkych dole Hamilton… zavod sa nevyhrava v prvej zakrute, to nam uz dokazali niekolko krat horuce hlavy Fetel a Verstapen vsak ? :smiley:

Je to top pilot, kazda malickost musi byt do timu reklamovana… je tam kopa inzinierov, ak nepracuju pneu, alebo sa prehrievaju brzdy, alebo ma zly balans auta, vsetko treba reportovat timu… ci to povie v hneve, zufalstve, alebo smiechom je jeho vec, on sedi v tom aute, on rozhoduje… od neho zalezi, kde mercedes skonci…
ked bol zufaly Fetel niekolko zavodov v 2017 a dovolil si do vysielacky nadavat, bolo to tu povazovane za hrdinstvo, ze si usta otvori, Hamilton je placko… pritom v nemecku na mokrej trati sme videli, kto place do vysielacky :joy:

ano je lepsi, ale nechcem aby ziskal osmy titul :slight_smile:

A v ktorych pretekoch ho Albon dal dole? Pretoze v tych co som pozeral ja vcera Albon skoncil tusim siedmy a Hamilton vyhral.

Já mu ten osmej přeju, otázka zda se mu to podaří, není to tak jasný že mu spadne do klína…

1 Like

je rozdiel informovat a je rozdiel vyplakavat, ak toto niekto nedokaze pochopit tak sa nemame o com bavit

hamilton je absolutny prerfekcionista a akonahle sa mu nieco zda, ze by to mohlo ist pre neho lepsie tak to konzultuje s inzinierom. Kazdy sem tam ventiluje frustraciu.

ano kazdy ma semtam frustraciu z niecoho, ale nie kazdy vyplakava pri kazdej malickosti ako to robi lujzo vzdy ked nieje na prvom mieste :slight_smile:

Ja som nepocul plac v jeho hlase, skor hnev, alebo frustraciu… Ak to nedokazes pochopit, neni o com :grin:
Top pilot v top time vyzaduje top servis, inzinieri su tam na to, aby to zabezpecili.

2 Likes

perfekcionista pri kazdej prilezitosti hlada ako sa zlepsit. specialne ak v momentalnej situacii najlepsi nie je. ty v tom vidis vyplakavanie, ale jeho tim v tom vidi excelentnu spatnu vazbu na auto a dianie na trati.

1 Like

Delaji to vsichni piloti, snad jen Leclerc tymu dodava nadbytek, ktery neni mozno nijak vyuzit…