“Nad tým, ako ma ľudia hodnotia, veľmi nepremýšľam. Podľa mňa nie je správne sa koncentrovať na túto oblasť. Niekedy zožnete kritiku, myslím si, že to sa stane každému. V živote je to bežné, vždy sa objavia ľudia, ktorí sa vás snažia potopiť,” hovorí Bottas. “Ja sa to snažím premeniť na pozitívnu energiu a využiť to na posilnenie sa.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14905/hamilton-chvali-bottasa-taketo-nieco-nedokaze-vela-ludi