Hamilton chce spraviť pre titul všetko: Myslím si, že máme šancu | Magazín F1 - F1online.sk

Lewisovi Hamiltonovi sa v Barcelone podarilo zlomiť víťaznú šnúru Mercedesu. Ferrari sa síce z výkonnostného hľadiska stále nedostalo pred strieborné šípy, ale v Maranelle sa hromadí optimizmus. Sedemnásobný šampión dokonca cíti šancu zabojovať o vytúženú ôsmu korunu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237066/hamilton-chce-spravit-pre-titul-vsetko-myslim-si-ze-mame-sancu

Len aby sa zasa nezosypal ako pred rokom

no ved aj Alonso este ma sancu, staci aby si napr. Kimi2 zlomil nohu a vypadol do konca sezony a Fernando vsetko vyhra (nechce sa mi to prepocitavat presne) Len to je nepravdepodobne… Hamilton musi minimalne 2x vyhrat a Kimi2 musi mat menej ako 8 bodov v 2 zavodoch.. potom ho predbehne. Stat sa to kludne moze, Kimi2 vypadol aj v minulom zavode.. moze aj v tomto a tom dalsom. Ale stane sa to?