Häkkinen: Problémom nemusí byť Albon, ale auto pripravené pre Verstappena | F1online.sk

Vettel má naopak rád stabilnú zadnú časť, pokiaľ sa dobre pamätám… To je asi aj dôvod, prečo RedBull nikdy nezvažoval siahnuť po ňom po vyhadzove z Ferrari - mali by dvoch jazdcov s opačnými požiadavkami na auto.
Sú piloti, ktorí sa dokážu prispôsobiť akémukoľvek autu (Alonso) a sú zas takí, ktorí sú výborní, ale keď dostanú auto šité na ich mieru jazdia úplne excelentne (Vettel, Verstappen atď.)
Filozofia RedBullu mi príde taká, že sa snažia nájsť veľký talent a absolútne ho podporiť a tak získať titul. Podarilo sa im to 4x s Vettelom, veria že sa im to podarí znova s Verstappenom. Druhý pilot nie je dôležitý, pokiaľ im nenarúša pohodu vyvoleného

Pak je pár jezdců co jsou schopni zajezdit s čímkoliv.

blbost :slight_smile: taky nieje…

ak mas na mysli takeho Alonsa, nezabudaj na to, ze vzdy bol v time, ktory staval to, co on diktoval. :slight_smile:

Taky Vettel do 2019/2020 bol na tom podobne… Akonahle tim zacal stavat nba Leclerca, prisiel prepad… Keby zacalo Ferrari stavat auto na Massu, tak Alonso sa prepadne.

O opaku ma nikto nepresvedci. Dokazom su Velke Ceny okolo VC USA, kde Ferrari uz nemalo novinky, a zacalo na auto aplikovat aj Massove poziadavky. A prakticky v kazdej VC bol Massa zrazu lepsi, ako precenovany Alonso - ktory bojoval o titul.

Na mieste Alonsa sa hanbim ako pes, ze timovej dvojke musi tim porusit pecat na prevodovke, aby sa on dostal na inu stranu roštu.

Takze este raz:
Pak je pár jezdců co jsou schopni zajezdit s čímkoliv.

NIE, niesu… Len okolnosti to ukazali tak, ze su. Ale niesu. Jazdecky styl pilota je pevne dany, a nezmenis ho. AKonahle mu das ine auto, ako je jeho jazdecky styl, rozdiely su priepastne, a nikto nebude jazdit rovnko rychlo s autom mimo svojho jazdeckeho stylu…

2 lajkov

U Alonsa docházelo v letech 2010 až 2012 k neslýchanému přeceňování, které sám obratně přiživoval. Vytvořil se tu mýtus fenomenálního pilota, který v špatném voze vždy zajede 120%, čímž předčí všechny soupeře, především v té době pro změnu neskutečně podceňovaného Vettela. V první polovině sezóny 2010 mu Autosport napočítal sedm vážných jezdeckých chyb (včetně ulitého startu nebo havárie v třetím tréninku, kterou si zpackal závod v Monaku) a srovnal to s první sezónou Kimiho Räikkönena ve Ferrari - tomu našli pouze jednu závažnější chybu. Navíc v roce 2010 Alonso hodně těžil z technických problémů soupeřů, bez kterých by se v boji o titul neudržel (totéž platí o roce 2012), ale vznikala tu nekritická vyprávěnka o famózním pilotovi, který bojuje o titul v pomalém autě. Kdyby Mercedes byl podobně spolehlivý jako Red Bull, v boji o titul do posledního závodu by býval i Vettel.

Nic proti Alonsovi, jistě je to velmi silný a kompetentní pilot, ale počínaje rokem 2010 se prostě projevila frustrace početnýcg fanouškových táborů a novinářských příznivců FA a LH, kteří očekávali tituly - a najednou vyhrával mladý Němec s omezenou fanouškovskou základnou a v mladém týmu (posměšně “limonádách”). Pamatuji si titulek z f1sports z poloviny roku 2013: “Alonso opět čaroval a dojel pátý”. Ne, na to Ferrari opravdu s přehledem nestačilo (šlo o výsledek kvalifikace).

Prostě jde o brýle, které si někteří nasadili a pak viděli jejich optikou všechno. Když Vettel vyhrál VC Kanady 2013, byl to hlavně Newey (ačkoli trať Red Bullu nevyhovovala), když Alonso dojel druhý se ztrátou více než 20 sekund, prohlásil, že je to jako vítězství - a oslavoval se mimořádný výkon FA - dojel druhý. Přitom v roce 2005, pokud někteří zapomněli, to byl Kimi, kdo měl pověst dravce, který na to tlačí, Alonso byl spíš ten opatrný, byť brilantní “kroužič”.

Navíc, jak podotýkáš, Alonso si díky své osobnosti dokázal vždy zajistit, že tým dělal to, co on chtěl. Kimi o tom ví své, viz rok 2014. Neberu Alonsovi vysoké kvality, vůli po vítězství a pracovitost + řadu skvělých výkonů, které předvedl, ale vznikl okolo něj mediální a fanouškovský mýtus.

Presne tak, ďakujem za to že som to nemusel ja písať toto :+1: :+1: :+1:

Jaké neslýchané přeceňování? To spíše ty Vettela neustále přeceňuješ a ostatní podceňuješ :sweat_smile: Žádná frustrace fanoušků Hamiltona nebyla, Vettel těžil tehdy z auta RedBullu. Naštěstí se taky ukázalo co předvede Vettel když nemá auto dominantní ale jen podobné jako tomu bylo v roce 2017 nebo 2018, nebo co teď předvádí vedle Leclerca se stejným autem nebo jak mu ukázal záda v roce 2014 se stejným autem Ricciardo. To není podceňování Vettela, to je realita :wink: