Grosjean sa predstaví v monoposte Mercedes W10 | Magazín F1 - F1online.sk

Presne sedem mesiacov po svojej desivej nehode na Veľkej cene Bahrajnu sa Romain Grosjean vráti do monopostu F1, keď počas Veľkej ceny Francúzska najprv absolvuje niekoľko kôl na monoposte Mercedes W10 z roku 2019. O dva dni neskôr sa opäť predstaví v Mercedese a absolvuje celý testovací deň na okruhu Paul Ricard.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28603/grosjean-sa-predstavi-v-monoposte-mercedes-w10

Hm, takze vymenia Bottasa za Crashjeana??? No to su mi veci…

Pekné gesto, navyše ďalšia reklama pre Merc.

Preto mi je záhadou, že sa toho nechytil žiadny z jeho bývalých tímov - Haas, ani Renault (resp. Alpine).

Inak zaujímavosť - Romain už s hybridným Mercedesom v jednej sezóne pretekal. V roku 2015 ho mal v Lotuse E23 Hybrid a v Spa z toho bolo dokonca pódium:

Ja príliš nechápem, čo z toho Mercedes má.

Že má Mercedes vôbec čas riešiť takéto PR blbosti, keď furt hovoria ako musia usilovne dobiehať RB. Alebo vedia niečo, čo my nevieme. :smiley:

Si myslis ze tych X ludi co je tam na reklamu, mysli na zavod ci monoposty ? Mercedes je ako mravenisko, kazdy vie co ma robit :upside_down_face:

A Red Bull má čas robiť atrakciu v Bratislave? :wink:

Myslím, že Haas sa už minulý rok vyjadril, že nemajú auto, na ktorom by si mohol zajazdiť.

Lebo ostatni su tak trochu nerozumni. Mercedes bude teraz na titulkach, a bude tam aj pocas VC francuzka a pocas treningov. Ziatial co ostatni nic. Reklama prakticky zadarmo

mna hned napadaju 2 veci.
1.) dostanu sa do vsetkych novin a ani ich to nebude vela stat.
2.) tieto aktivity sa do rozp stropu nezaratavaju takze cim neprehladnejsi system vydavkov tym lepsie.
aj ked primarne som predvedceny, ze ide o pod jedna.

@MANDALORIAN @3pa3ck3 trafená hus zagágala :smiley:
Nemyslite to zle ale len zo srandy som niečo napísal, a hneď máte potrebu tak nenápadne “obhajovať” Mercedes. :slight_smile:
Zo srandy som to napísal, že kto sa chytí, a predsa sa niekto našiel.

Čakal som komentár tohto typu, nabudúce tam dám asi 10 smajlov aby si mal pokoj na duši, dobre?
A aj keby som do nich rýpal, tak čo?
Robí to každý, napríklad pán Chroustal neúnavne komentuje každý článok o Mercu alebo Hamiltonovi.
Inak, tým, že si na to tak podráždene zareagoval, tváriac sa ako morálny etalón, lebo si niekto rypne do tvojho meďaku, si sa tou husou stal taktiež, čiže všetci sme zagágali. :smiley:

A ak si podobný “hardcore uctievač” Mercedesu ako používateľ “kawa” tak sa nebudem obťažovať ani odpovedať, takí dezilúziovaní fanúšikovia Mercu sú presne, čo Hamilton potrebuje, ako voda na mlyn, aby živili ten jeho vyfabrikovaný “goat” status. :smiley:

1 Like

Akože ja sa rozhodne necítim byť fanúšikom Mercedesu, len som si vedomý, že v celej bitke o titul môžu hrať (minimálne psychologickú) úlohu aj takéto záležitosti mimo pretekov

Ja na nikoho neukazujem prstom, len som zo srandy niečo napísal a čakal som, že sa niekto ozve. Toť celé, neber to výsmešne, nechcel som nikoho uraziť, len som čakal, že príde nejaká spätná väzba a bol som prekvapený, že až dvaja, i keď tvoju reakciu by som oddelil od mandaloriana, ty si to poňal viac tak na stranu red bullu a on viac “zveľaďoval” silu Mercedesu. Nič závažné, čo by niekoho doslova urazilo a keby náhodou predsa, tak sa ospravedlňujem a nabudúce tam dám 10 emotikonov aby bolo jasné, že je to myslené sarkasticky. :slight_smile:

Nechápem ani reakciu “mercede_je_1” (aj keď som niečo podobné očakával), absolútne nemám potrebu pod každým článkom o Mercu alebo Hamiltonovi notoricky písať niečo podobné ako pán Chroustal. Dobre sám viem, že bolo veľa článkov, kde som nič nepísal a niekedy som ich ani nečítal. Už minule ma “meďak_numero_uno” označoval, že som nejaký “hater” ako hyena, či ktorý to bol, pritom som sa Hamiltona niekedy dokonca zastal.
Asi nevie pochopiť, že aj keď človek pohŕda Hamiltonom ako osobou, tak ho stále môže považovať za dobrého a talentovaného jazdca, ja to tak presne mám. :slight_smile:

Hej, myslím, že nemajú motor - všetky majú de facto prenajaté a po sezóne ich vracajú Ferrari.