“Toto je niečo, čo by som zvážil. Samozrejme, je to veľká životná zmena. Bavil som sa o tom s Marcusom Ericssonom, keď tam išiel, a páčilo sa mu to. Sú tam iné pravidlá a pilot zohráva veľmi veľkú úlohu. Niektorí tímy sú síce lepšie ako iné, ale všetci majú šancu vyhrať,” dodáva Grosjean s tým, že práve možnosť vyhrávať je preňho veľmi dôležitá. “Chcem vyhrávať preteky a byť tam, kde taká možnosť bude. Chcem sa zabávať, takže áno, IndyCar prichádza do úvahy.”
Cital som rozhovor so Shumacherom o Interlagose 2012.
Povedal ze Vettela pustil hned pred seba, pretoze sa nechcel pliest do majstrovskeho boja.
Som si hned spomenul na Petrova, preco tento chlapec neuvazoval podobne.
Paradoxom je, ze v oboch pripadoch pocinanie tychto dvoch ludi rozhodlo o titule pre Vettela.
V konecnom dôsledku potom svieti pri Fernandovi cislo 2 a pri Sebovi 4.
Pritom stacilo aby dvaja ini ludia uvazovali v dany okamih inak a tie cisla by boli opacne …