Gazzetta: Ferrari zvolilo agresívny prístup, na novom aute sa podieľal aj Byrne | Magazín F1 - F1online.sk

Ferrari sa po dvoch sezónach bez víťazstva chce vrátiť tam, kam vzpínajúci sa koník patrí. Aj keď sa boss stajne Mattia Binotto snaží krotiť očakávania a nehovorí o titulovom boji, ambície Scuderie musia byť prirodzene vyššie než tretie miesto v Pohári konštruktérov. Talianske médiá sa v súčasnosti pokúšajú z Ferrari „vytiahnuť“ akékoľvek informácie o novom monoposte. Naposledy prišiel s veľkým článkom denník Gazzetta dello Sport.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53560/gazzetta-ferrari-zvolilo-agresivny-pristup-na-novom-aute-sa-podielal-aj-byrne

To iste sa pise pri kazdej zmene pravidiel, slabej sezone.

Tá Gazetta, ktorá niekoľko rokov prinášala zaručené správy o úzkom nose na štýl Mercedesu? Ok.

Ground effect v 70/80 letech byl neco jineho nez aktualni verze, Byrne jestli si na neco vzpomene, hlavne v te dobe 81-82 delal pro nejhorsi tym Toleman, teorii vsichni znaji, v praxi s ground effectem propadl, od 83 uz meli auta plochou podlahu.

Superporadca :joy: iný superbulvár toto.

Bobe a co kary 2017 a 2018 ?
Tam jeho pamat nepomohla ?
Nebyt upravy pneu na mieru Mercedesu “aby sa Lewis netrapil”, tak titul by mal Vettel.

nepomoze im ani svatena voda :smiley:

Tým mysleli že budú do motora vháňať viac paliva ako je povolené, že budú mať podlahu, a zavesenie kolies, a predné a zadné krídla ktoré nie sú povolené, ale vyhlásia ich že sú v tzv. šedej zóne :slight_smile:

byrneho vytahuju pred kazdou sezonou :slight_smile:

Nerozumim vysvetli.

Tak snad se jim to vyplatí.

Byť pokud jde o roky 2015 až 2018 (nezapomínal bych na to, že vozu pro rok 2017 předcházely zajímavé monoposty dvou předchozích sezón, Byrne nastoupil už k vozu pro rok 2015, kdy se Ferrari výrazně zvedlo), nikdo by neměl vynechat Jamese Allisona, resp. jeho určité dědictví, a skutečnost, že tým držel poměrně pevnou rukou Maurizio Arrivabene.

Ale Charles Leclerc (i Sainz jr) si zaslouží skvělý vůz, takže jakkoli nemůžu cítit Mattiu Binotta, doufám, že tentokrát se Ferrari vyfikne. Jakkoli mám osobně jisté pochybnosti a víc věřím McLarenu.

1 Like