Po veľmi kvalitných prvých troch veľkých cenách prišla na Pierra Gaslyho výkonnostná kríza. Nasadenie vylepšení Alpinu v Miami je dobrým príkladom zložitosti a zákutí Formuly 1. Kým Francovi Colapintovi nový balík dokonale sadol a začal jazdiť na čele stredu poľa, jeho tímový kolega svoje auto nespoznal.
Zvláštní “úpadek” Gaslyho vzhledem ke Colapintovi. Ještě počkám na Monaco kde se pojede na maximální přítlak a to podle mě Gaslymu sedí. Ale v těch posledních závodech opravdu byl svým kologou zastíněn, což bych po startu sezony vůbec nečekal, tam měl nad ním velkou nadvládu. Dobře pro Colapinta.
Jinak tahle slova, když to jde kolegovi lépe, už je pro F1 takový kolorit.
No když si vezmu Colapintovy výkony v Austrálii či Japonsku, tak je to překvapením. Protože v Miami a Kanadě se nedorovnal Gaslymu, ale rovnou ho výkonnostně přeskočil a v Kanadě, kde oba dokončili tak ten gap byl dost velký
Nefňukej tu furt Ferdo, je to trapné, buďto přiznej, že je Gasly průměr co už na to pomalu nemá ani jezdit střed nebo si běž baštit Jirkovy vymyšlené příběhy.
Ono jedině dobře že to Colapintovi začalo jít, navíc on je stále nováček, takže zlepšení a konzistence by stále měla pokračovat. Nevím zda Gaslymu něco nesedlo vývojem, je velmi zkušeným jezdcem, mělo by ho to vybičovat k lepším výkonům, konkurence je zdravá.
No jak si napsal, Monako hodně napoví, jestli ten trend bude pokračovat nebo se to vrátí do starých kolejí, AAlpine by měla být v Monaku silná, takže by se měli ukázat oba v top 10
Vtipnej žebříček, vloni měli silný vůz McLaren, tak byli jezdci McLarenu na topu. Letos mají až druhý nejlepší a najednou jsou jezdci sotva v první desítce.
Letos má naopak silný vůz Mercedes, tak jsou jejich jezdci na topu. Stejně tak zázračně poskočili jezdci Alpine
A bez urážky, ale ten Gasly na třetím místě, to je jak pěst na oko