„Mal som skvelý štart, môj reakčný čas bol naozaj dobrý. Snažil som sa dostať vedľa Lewisa, bolo to však až príliš tvrdé a musel som sa stiahnuť. Odvtedy sme držali piate miesto a auto bolo veľmi rýchle. Cítil som, že mám lepšie tempo ako Daniel predo mnou. Určite sme mohli zabojovať o najlepšiu päťku na našej domácej veľkej cene. Je to celkom kruté, no taký je motoršport,“ povedal Gasly.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15060/gasly-prisiel-v-imole-o-hromadu-bodov-auto-bolo-velmi-rychle