Gasly: Prekvapilo ma, že mne Red Bull ani neuvažoval | F1online.sk

„Majú svoju stratégiu, je to na nich. Ak chcete lepšiu odpoveď, asi bude lepšie opýtať sa priamo ich,“ povedal Gasly. „Čo sa týka mňa osobne, tak si myslím, že už dlhšie bolo zrejmé, kde budem pokračovať. No ako som už povedal, sklamaný nie som. Myslím, že máme skvelú výkonnosť. Môžem tu ukázať svoj potenciál, svoju rýchlosť a svoje schopnosti.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14602/gasly-prekvapilo-ma-ze-mne-red-bull-ani-neuvazoval

Tak potvrdenia druheho jazdca pre rebdull s a asi nedockame skor ako Hamilton podpise s Mercedesom.

Jen tak dál Pierro. Pouze skvělými výkony v AT nejen zesměšníš Helmuta, ale hlavně si vybojuješ pozornost u týmu, který Tvé výkony ocení. :+1:

Taky mě to překvapilo.