Gasly o svojej budúcnosti: Ešte sme sa o tom nebavili | Magazín F1 - F1online.sk

Esteban Ocon podpísal s tímom Alpine novú trojročnú zmluvu. Ak sa teda nestane nič výnimočné, pre rok 2022 zostávajú neobsadené dve miesta v Mercedese, Alfe Romeo a AlphaTauri a po jednom mieste v Red Bulle a Williamse. V každom prípade, Gaslymu po odmietnutí Alpinu zostáva realisticky už len jedna možnosť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/33137/gasly-o-svojej-buducnosti-este-sme-sa-o-tom-nebavili

Myslim, ze v Gaslyho pripade je to viacmenej jasna zalezitost. Moje pohlad je taky, ze vzhladom na rozp. strop bude chciet redbull mat obe (vlastne vsetky 4) auta co najviac rovnake. Momentalne AT nema naozaj nikoho ako alternativu na Gaslyho miesto. Zacinat nove pravidla s Cunodom a s nejakym dalsim este menej skusenym novacikom by ich posunulo hodne dozadu.

Škoda, že to nevyzerá na odchod Gaslyho. Rád by som sa naňho pozrel v top tíme, len nie v Redbulle, tam by to pravdepodobne nedopadlo dobre. A Albon by si rovnako zaslúžil druhú šancu, ako dostal Gasly, hodil by sa na Gaslyho miesto v Alpha Tauri. Ak sa do konca roka nepriblíži Ricciardo k Norrisovi a nezačne ho raz za čas porážať, tak by ma potešilo, ak by sa do mclarenu vybral Gasly.