Gasly by podľa niektorých mohol v Renaulte nahradiť Estebana Ocona (pripomíname, že ten má kontrakt aj na sezónu 2021) a stať sa tímovým kolegom Fernanda Alonsa. Navyše sa začalo špekulovať aj o tom, že Gaslyho vzťahy s Red Bullom nie sú práve vrúcne. Stajňa z Milton Keynes má pritom otvorené možnosti, okrem Maxa Verstappena sú zvyšné tri miesta v Red Bulle a AlphaTauri stále nepotvrdené. S Pérezom, Hülkenbergom či Cunodom ako alternatívami sú možnosti určite otvorené.
Z tych vyjadreni mam pocit, ze vztahy nastrbene naozaj su a z pohladu Gaslyho by som sa ani nedivil. Nakolko Albon ukazuje v acku zhruba to Gaslymu stacilo na okamzity vyhadzov. Nebyt tej jeho minulorocnej kratkej anabazy v Redbulle tak by bol teraz horuci kandidat c1 na sedacku vedla Maxa.
Gasly si je navyse evidentne vedomy, ze Oconove miesto by bolo pre neho uplne idealne. Vo dvihajucom sa Renaulte vedla starnuceho Alonsa by teoreticky mohol vyrast velmi vysoko.
Urcite aj Abiteboul teraz lutuje, ze pustil Hulka a ulakomil sa na Ocona. Mohol dat Hulkovi jednu sezonu navyse, teraz by mal volneho Pierra, jedineho francuzskeho vitaza GP za velmi dlhu dobu. Hodilo by sa mu to do rebrandovaneho kramu paradne. Bez vetru sa listok nepohne, takze urcite sa hladaju moznosti ako vykrutit nevyrazneho Estebana z druhej sedacky von.
Ocon jazdil velmi dobre popri Perezovi… Tento rok sa hlada, dalsi bude lepsi… Je mlady a bol aj rychly a dravy. Podla mna rozhodne lepsia volba, ako Gasly…
Zaujimavy nazor. Ocon podla mna neukazuje nic extra. Jeho strata na Ricciarda sa podoba tej Gaslyho na Verstappena. Rozdiel je v tom, ze Ocon dokopy doteraz nic specialne neukazal. podla mna mu dochodca narok nalozi a pojde do Formule E.
Ako pisem, tento rok sa hlada… Rici je vacsi level… a Alonso ten by nalozil viacerim v startovom poli… Mozno Verstapen a Hamilton s Leclercom by s nim vydrzali drzat tempo…
o tom nepochybuj. 22 rocny novacik Hamilton s nim viac ako drzal tempo. A to Alonso nemal 40. Alonso je bully a to hlavne plati na zasranov ako Vandoorne. Akonahle mu niekto “nastavi laket” tak sa deje nieco uplne ine.
iste zas tak vazne 2007 neberiem. Iskrilo to tam dost. Alonso zavodil proti vlastnemu timu. Skor ide o tom, ze ked je niekto material na majstra tak sa s tym nepara odzaciatku.