Frustrovaný Wolff: Bolí to… | Magazín F1 - F1online.sk

tak napis ze je zaslepeny a ten zvysok si odpusti. toto sem fak nepatri a mal by si sa za seba hanbit.

Je super vidieť, že existuje alternatívny vesmír :relieved:

2 Likes

Člověče, změň dealera. Přebíráš žezlo autora nejtragičtějších příspěvků na tomto fóru.

2 Likes

Zvyknem sa hanbiť sa za všeličo a ten príspevok som napísal maximálne slušne vzhľadom na okolnosti. Nebol tam žiaden vulgarizmus … :smiley:
Pekný večer.

No vidíš a ty by si chcela do tak nesympatického tímu poslať svoju platonickú lásku, ts, ts,. :slight_smile:

Aby pochopili že ani oni nie sú nedotknutelny.

Aj oni môžu urobiť chybu, aj oni môžu mať problém.

Ja s Mercedesom problém nemám =to že majú dojem vlastnej dokonalosti mi ale občas lezie na nervy.

A Totove výroky už niekedy tiež =obcas to je ozaj len sranda.

A ja ho tam chcem poslať presne preto aby taky ako ty pochopili že môj vzťah k GR je založený na tom co vie a aby to mohol ukázať konečne. :woman_facepalming:

Prepac ale nezachytil som ziadne clanky kde by vypravali v zmysle ze su nezosaditelni, neprekonatelni…naopak clanky od nich mi pridu ze sa drzia pri zemi…treba povedat narovinu ze si uz neprajes aby vyhrali resp vyhravali, :grin:…viac ma se.re ten nas Russel, zasa sa neprimiesal ku bodom

2 hodiny za volantom, 3 kola dokonca, restart, to su nervy. Ja by som z toho velku vedu nerobil. Toto sa nedeje kazdy druhy vikend. take preteky su raz za sezonu.

uprimne ani som nečital šetky kometatory lebo je tu ako ždy ti čo hamkača neznašaju tak sa raduju a ty čo im to je jedno tak sa prelievaju na jednu a druhu stranu dnes to bolo celmom super zavod osobne si myslim že dnes red bull zahodil 1-2 miesto ono už stroll ukazal že tie gumy tolko nezvladnu najme ak na nich tlačite čo uprimne asi mal buť isť pomalšie nebo zajsť do boxov a perez mohol iba brzdiť hamkača na druhu stranu si hamkač pokazil preteky sam ešte pred reštartom hovoril niečo otom že sezona je ešte dlha a že nie je treba ryskovať a pak uroby toto tak trochu je karma lebo v monaku sa hamkač šetko hodil na tim a dnes uprimne si to posral iba sam a byť na mesiete wolfa tak by som mu to dal zažrať lebo to čo urobyl v monaku bolo dosť cez čiaru inak top 3 každy znich si to zaslužil aj ked jasne perez vyhral iba daka tomu že max vypadol a že hamkač to nezvladol ale taky vettel ten jazdil super a zaslužil si to

Tak s pokazenou prevodovkou to asi neuhra ani Hamilton :joy::joy:

Myslím si, že tá školácka chýb vyplynula z brklosti. On možno predtým nechcel riskovať, ale nakoniec dostal možnosť získať 1. miesto a celú situáciu podcenil.

trochu drsne po defekte na ulomku (aspon podla pirelli)
18tim gumy vydrzali, keby zasiel do boxov a skoncil napr treti tak by boli za hlupakov.

Toto nie je chyba z kategorie som pod tlakom tak to prepisknem. Toto je “len” nepozornost.

Taketo veci sa stavaju relativne bezne s roznymi nasledkami. Priklad uvediem napr ako Lando par pretekov dozadu tlacil spojku kolenom, alebo slavna havaria mercedesov v barcelone 2016 tiez pramenila z toho ze rosberg zabudol prepnut dobijaci mod a bol pomaly.

Ale nejaké sympatie založené na fyzickom vzhľade v tebe vzbudzovať predsa musí, nie?
Na tom nie je nič zlé, tak to nezapieraj.

A to este stihol vybavit prerusenie pretekov lebo pod zltymi vlajkami sa predbiehat neda.

Hanbiť by sa mal skôr kawa za tie svoje bludy ktoré tu vypisuje. Buď je fakt neskutočné tupelo alebo len decko ktoré rado provokuje.

Citujem teba kawa:

  1. „No môj zlatý, lenže vyhrávať znamená brať body Crashtappenovi, to ti pán doktor nenaordinoval.” To si pisal na PER vo štrtok. Nevydalo ti tvojej mudrosti

  2. „Je dobré, že si dokáže (na rozdiel od iných, “zázračných” jazdcov) priznať aj chybu a hlavne sa z nej do budúcnosti vždy poučiť. Toto robí zo Sira Hamiltona neprekonateľného jazdca, napriek dominantnému autu konkurencie.”

Odpoved HAM ked nevyhrava:

this is lewis hamilton when he’s not winning, “we win and we lose together” all goes out the window pic.twitter.com/zeMYbmpqlP

— dev (@chilldevv) May 23, 2021

(keby nevies po anglicky tak tam ide o to ze si neprizna svoju otrasnú jazdu z Monaca ale vsetko zvalí na tím. Toto je tvoj majster plačko, rasista a tak ďalej…)

Tu máš priame dôkazy ze píšeš bludy ako vždy :smiley:

3 Likes

Ty si teda cislo :rofl::rofl::rofl:
Vies, aku penu na hube si spravil hejterom Hamiltona ? :clap::+1::cowboy_hat_face:

Nebudem komentovat vase predosle natahovacky, ale v monaku to pobabrali inzinieri. Mali lepsie preratat sekundicky a bolo by to o niecom inom.
Ham chyba bola kde ? Ze nepredbiehal ? Je to monako. :man_in_motorized_wheelchair: