Frustrovaný Grosjean: Najpomalšie auto v padoku | F1online.sk

„Nebol,“ odpovedal so smiechom Romain Grosjean na otázku, či bol v sobotu spokojný s jeho monopostom. „Mali sme problémy s autom, pri pohľade na charakter okruhu sme vedeli, že to bude komplikované. Auto nie je dobré v pomalých zákrutách. Tiež sme sa trápili s prehrievaním, ktoré prichádzalo od zadnej nápravy. Vyváženie sa menilo v každom kole.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14066/frustrovany-grosjean-najpomalsie-auto-v-padoku