Ford vyjadril plnú podporu Red Bullu: Odchodom Neweyho sa nič nemení | Magazín F1 - F1online.sk

Red Bull sa v priebehu Veľkej ceny Miami ocitol v zvláštnej situácii. Tím sa na Floride lúči s Adrianom Neweym a keďže ide o veľmi prestížne podujatie, prítomní sú aj najvyšší pohlavári jednotlivých tímov. Do padoku zavítali aj ľudia ako Piero Ferrari, Benedetto Vigna či výkonný riaditeľ Red Bullu Oliver Mintzlaff. Ten stojí na čele maratónu uistení, že Red Bull sa nerozpadáva zvnútra. Podporu lídrovi šampionátu vyjadril aj jeho technologický partner Ford.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/152833/ford-vyjadril-plnu-podporu-red-bullu-odchodom-neweyho-sa-nic-nemeni

redakcia to pali systematicky :smiley:

5 Likes

Sudoku :joy::joy::joy: systém

2 Likes

Ajaj, to tu zase bude nakakane od tych dvoch, ked si precitaju, ako Ford zrazu podporil RedBull a ze ich teorie nevysli :smiley:

4 Likes

Ako okrem značky a sponzorstva nechápem ten presun z Hondy na Ford kde fungovala spolupráca perfektne posledné roky. Z motorového hľadiska Ford nemá nič čo extra ponúknuť vidím v tom jedine ego Hornera či thajského vedenia, že musia mať motor pod svojou značkou.

@Hedgehog Stále hrávaš asseto? Napíšeš mi prosím súkromnú správu lebo tebe nemôžem

1 Like

Ak si dobre pamatam, tak Honda pred par rokmi oznamila, ze zas z F1 odchadza, cize RB si musel hladat nieco ine. Vtedy myslim padlo aj rozhodnutie o ich vlastnych motorch. Potom to nejak skoncilo tak, ze Honda vlastne neodchadza a supportuje ich az do konca. To je tazko s Janponcami :smiley:

Povedal by som, ze ked uz zacali riesit vlastny motor, ze Honda asi nechcela pristupit na to, ze byt len logo na aute, ale chceli riesit aj motory, ako doteraz, tak si RB musel najst niekoho ineho. Ale je to fakt smola, pokracovat dalej aj podla mna mali. Mozno by bolo byvalo stacilo, keby Honda neodchadzala a neprichadzala hore dolu do F1 posledne roky.

7 Likes

A hrate Fortnite? @Hedgehog

im too old for dis :smiley:

1 Like

čo to je? xd15151515

1 Like

Ježek má otvorený profil, takže mu môžeš napísať súkromnú správu.
Edit: tak len čiastočne otvorený :slightly_smiling_face:

Tak chodte do <> :fu:t3::joy::joy::joy:

1 Like

ja mam nastavene len na niektorych aby mohli
le nordaka tam mam, bola chyba medzi zidli a monitorem, ale uz sme sa zmobilizovali :smiley:

Musíš sa do TOP5 dostať

no s xbox controllerom to je vyzva :smiley:

Necháepm akou haluzou majú 326 rýchlosť oni proste asi odmontovali krídla

Jáj, to som nevedel, že sa to dá takto nastaviť. Ja som si nechal otvorený.

Ja som v TOP5 a trápim sa už ako lewis nájsť grip

Ten hrajú tí, čo ešte nemôžu ani pivo piť. :smiley:

Honda to nedela v historii poprve, mistri 87 s Williamsem a prechod k Mclarenu 88 pro dalsi tituly, odvaha jim nechybi.