Fittipaldi: Pérez ukázal, že vie byť rýchly. Bude skvelé, ak sa zapojí do boja o titul | Magazín F1 - F1online.sk

Sergio Pérez vystrčil v Džidde rožky. Ukázal, že vie byť rýchly, a tiež to, že sa dokáže ponúknutej príležitosti chytiť poriadne za pačesy. Mexičan špecificky zapôsobil na Emersona Fittipaldiho. Brazílčan sa domnieva, že 33-ročný pretekár víťazstvom v Saudskej Arábii dokázal, že má všetky predpoklady na to, aby vyzval v boji o titul Maxa Verstappena.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92269/fittipaldi-perez-ukazal-ze-vie-byt-rychly-bude-skvele-ak-sa-zapoji-do-boja-o-titul

Aspoň vidno ako sú všetci zúfalí aby aspoň Perez ponúkol nejakú show…nie žiadna show nebude…všetci robia teraz z Pereza rýchlika…bože môj Maxo po hnačke by mu dal pol sekundy v kvalifikácii nebyť toho problému a v závode by ho videl iba na štarte a na pódiu…akože sorry ale dúfať že Perez prehovorí nejako do boja o titul je silná fantrasmagória…všetci vieme že aj keby toho bol schopný(čo nie je) tak by to RedBull nedovolil

Tak kdyby začal Maxe pravidelně porážet tak by ho museli nechat :laughing:. Ale máš pravdu v tom, že to se asi nikdy nestane, Max je o třídu někde jinde

Spěchal do cíle, ať nedojede s vozem v jiném barevném odstínu.

1 Like

Flatus a Mercedes, už tu toľko nevyplakávajte. Max je dvojnásobný majster sveta a momentálne najlepší pilot F1.Bodka. Zvyknite si. :wink:

Ja fandím aj MV a prijal by som vyrovnanejšiu dvojicu ne zase dvojku ako Hamilton/Bottas ale reálne Perez na to nemá to by Max potreboval kolegu ako Leclerc či Alonso

Nikdo z těch nejlepších by do Redbullu dneska nešel, protože Verstapen tam má silnou pozici.
Nemám Redbull rád, ale chápu jejich politiku, mají nejlepšího jezdce, tak si ho hýčkají.