FIA a F1 otriasa nový škandál: Mohamed bin Sulajem mal ovplyvniť výsledky pretekov | Magazín F1 - F1online.sk

Takže Alonso je víc, než tým a sponzoři? To je dobrý vědět, že ho tak vnímáš :slightly_smiling_face:

2 Likes

Aha, tak Alonso je ten padouch, no stačilo vidět jméno :smile:

1 Like

Koho by to Red Bulláci mohli ukřižovávat, kdyby tam nebyl Alonso? :joy:

V kvalde mal Piastri myslím… Začul som to Eisele vravel že traťove limity sú späť ale neviem komu na 100% vymazali

1 Like

Nevím, já nemám ani spekulace či náznaky že by Alonso v tom byl namočen, ba dokonce ani nevím jestli rozhodnutí bylo nesprávné. Jen vím že je obviněn Sulajem že na to vyvíjel nějaký si tlak, což by podle mě fakt neměl.

1 Like

bol to niekto z Alpine, asi Gasly, hneď prvý pokus

1 Like

Však ano, ten tam nemá co zasahovat do vedení a rozhodování vedení závodů. Ale tady někteří v křeči zase chtějí z Alonsa udělat druhého Hiltera :grinning:

Je trnem v oku spoustě nemocných lidí :smile:

1 Like

Už je tady David, ten tady chyběl :grinning:

Tak teď jsem zvědavý na tu “zásadovost” Astonfans. :wink:

1 Like

Já zase na mojí poslední otazku pro tebe, kterou z nějakého důvodu odmítáš zodpovědět

Alonso je v tom nevinně. Za provázky tahá Aramco. :smiley:

3 Likes

A která to je? Nestíhám to sledovat.

Ta u Maxe zodpovězena byla.

Ale tak jasně, to jen někteří jedinci nezvládají situace u jejich oblíbeného týmu, tak se snaží rychle něčeho chytit. Každopádně žádný natlak není přípustný a tohle se nesmí dít

1 Like

ARAMCO ještě neskončilo :sunglasses:

1 Like

To jsi nevedel ze Alonso je nejvic? Ja to vedel. :wink:

Furt na to musím koukat a furt se směju.
Asi vytvořím petici ať to dávají místo toho nudného oficiálního. :smiley:
Viděl jsem to tak 50x. :smiley:

8 Likes

Kazdy vi ze Alonso je padouch a nejvetsi kapo. :wink:

Je to super. :slightly_smiling_face:

1 Like

To je tak, ked F1 sefuju arabske babky, ktore maju uplne inu mentalitu, ako europania…