Ferrari potvrdilo príchod dvoch veľkých mien z Mercedesu. Tím posilnia Serra a D’Ambrosio | Magazín F1 - F1online.sk

U vas je idealny priklad ta Sugar Denny ci ako sa to prasa vola. Toto ma byt vzor pre mladez, ktora ju v komentaroch obdivuje?

Na Slovensku mame taku podarenu stranu PS, ktorej predseda, celozivotny uradnicek, si uveril, ze moze byt premierom vdaka dobre cielenemu marketingu na mladych a ucasti v roznych podcastoch u snehovych vlociek, ktore su presvedcene, ze maju patent na pravdu a pritom nevedia nic, len sa im zadarilo bizarom a kontroverznymi nazormi uputat pozornost na socialnych sietach. Bohuzial pre nich cela strana nepochopili o com je politika, a tak dostavaju vyprask v kazdych volbach a potom sa v komentaroch na internete hromadne stahuju zo Slovenska. :smiley:

to vobec nerozporujem, pokial sa bavime o insitnej predstave zrudy.

Tak o com sa potom vobec dohadujete?

Toto znamena co? :smiley:

To slovo vidim prvykrat, ale aj napriek synonimickemu slovniku mi to skus vysvetlit ako to myslis.

Mne to pomohlo. Tréner sledoval pohyby, upravoval držanie tela, motivoval ma prekonávať sa. Pripravil mi aj vyvážený jedálniček, to bolo najväčšie peklo :sweat_smile:

Fitko som potreboval kvôli bedmintonu, nie bodybuildingu, takže sme šli po presných veciach a bolo to fakt cítiť. Daj tomu šancu na mesiac a uvidíš :slight_smile:

1 Like

Nemuzu za to ze RB a Suchar jdou pomalu do kopru a ze Newey jde jinam, zas takovy vliv a silu nemam, ale vsechno jsem odhadl spravne, svy kamose tady urcite mam neboj.

precitaj si vlakno.

myslim to tak ako to je v slovniku. laicky, naivny

No ja sportuju kazdy den, jidlo mam vychytane, pocit hladu jsem odboural.

Vaha jde dolu jen zpevnit, takze mesic kazdy den, nebo jak casto?

1 Like

Min. 2x, optimum 3x do týždňa. Po mesiaci už budeš vidieť výsledky. Skús si nájsť trénera v širšom okolí tvojich ľudí, známy známeho. To si aj dobre pokecáte, nebude stáť majland a hodina ubehne ako voda.

No a? Ty jsi tu daval rovnitko mezi lidskou spolecnost a zvireci a rostlinou risi. Pokud by ti manzelka po koitu ukousla hlavu a pozrela te, take by vyuzila tve ziviny pro potreby uziveni potomku. Tady aspon vidis jak mimo jsi byl.

Ne, to ty tu pises, ze soudis lidi podle obalu. Vypada hnusne je to zruda, to jsou tvoje slova. Nic jineho o nem nevis predpokladam. Mas jen fotku. On pravdepodobne asi moc na praco nebude, ale co. To je kde kdo.

Ja jo. Ty asi ne. Psal jsem ti vyse, ze zvirata zdroji neplytvaji. Jejich hry maji ucel. Nase? Jen malokdy. To ty tu srovnavas lidskou spolecnost s fanou a florou.

A o tva vnoucatka ze bych mel strach? Proc? Ja je ani neznam. A jestli sportuji, tak bezva. V tom pripade je tve deti vedou spravnym smerem.

A jestli jsi to dovodil z toho ze by neprezili v divoke prirode ani den? No den asi jo, ale mezi divokymi zviraty o moc dele ne. A s tim lidska predstava sportu nic neudela.

Co se sportu tyce, tak gorili, nebo ■■■■■■■■ ( jako vazne to zakostickovalo slovo s i m p a n z i :rofl: )samec by borce v MMA zabil do par vterin. Toliko k lidem a zviratum.

1 Like

No ja prave nikoho takoveho neznam, muzu i kazdy den, trikrat tyden je dost?

1 Like

3-4x stačí.
Uvidíš, jak tě to chytne.
Ze začátku se hodně uč techniku, z videí si cvič před zrcadlem a dělej to pořádně.
Nebo i ve fitku cvič před zrcadlem ať to vidíš… nebo s trenérem.

Lepší udělat cvik 10x pořádně než 15x na prd. :slightly_smiling_face:

2 Likes

A skus ist do islamistickych krajin s krizom na krku, tak ta tam na hlavnej ulici ukamenuju…
Oni sa mozu modlit uprostred dialnice, blkovat premavku a nikto sa ich ani nedotkne, lebo by to bola doskriminacia… keby si to urobil ty, dostanes paralizerom a este nakladacku v aute a siel by si pred sud…
V tom je ten rozdiel… my sme ti inteligentni a vyspeli europania, co na ukor tych fanatickych mensin budu ustupovat a davat im viac a viac a oni kludne znasilnia za jeden rok 100zien a vacsina bude bez trestu…
Hlavnym problemom je, ze take nemecko tych migrantov potrebuje statisice rocne… lebo nemci podradne roboty robit nebudu…

Ak športuješ, tak áno. Ja som mal v týždni medzi fitkom ešte 2x bedminton, nejaký bajk a veľa chodenia. Ináč trénerov má hádam každé väčšie fitko, skús sa tam zastaviť a pokecať :slight_smile:

1 Like

Jasny, ale cviky, jaky cviky, je jich milion.

I s budhistickym, kdyz je to vajra a ne kriz?

1 Like

Mam denne chuzi hodka, dve, prokladam to inliny aby byla zmena taky tak dve hodky svizne tempo, jen ty cviky nemam.

Nejen na práci, on se totiž nehodí vůbec k ničemu. Dokonce už i jeho základní pracovní nástroj se kterým byl zrozený skončil někde v kafilerii.

to myslis ako, ze otrtkal sam seba a potom sa porodil? to si potom vsetku pozornost plne zasluzi.

Hermafroditi v lidské populaci naštěstí neexistují. Příroda určitě věděla proč.

ani hermafrodity nevedia porodit sami seba.